Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet vonatozni kijárási...

Lehet vonatozni kijárási tilalom alatt?

Figyelt kérdés
A barátommal 52km re lakunk egymástol.És szeretnék vele találkozni de nem tudom hogy mennyire egednek fel igy a vonatra.Plusz át kéne szállnom Szolnokon másik vonatra.Valaki valami választ?Sehol nem találtam róla semmit

2020. márc. 28. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, ha van rá alapos indokod.

Az, hogy találkozni akarsz a pasiddal, sajnos nem alapos indok.

Itt a rendelet, benne van, hogy mi számít alapos indoknak (4. §):

[link]

2020. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
"Maradj otthon", nem ismerős valahonnét? Felelőtlenség magaddal, a barátoddal, meg mindenkivel szemben. Bírj már magaddal!
2020. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már nem találkoztam vele 2hónapja és nem szeretnék még ennyit várni a következő találkozásig,ígyis csak hétvégén volt megoldható a találkozás.:)
2020. márc. 28. 14:48
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Nincs kijárási tilalom az országban
2020. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Már megint a szövegértéssel van probléma...

Nincs tilalom, csak korlátozás!

2020. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van,de ahogy fent is leírták nincs indokom a találkozásra,de mindenképpen szeretnénk megoldani azért kérdeztem hogy milyen indokkal lehetne.
2020. márc. 28. 14:55
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha neked semmit nem jelent a saját és mások élete, az elég nagy baj. Nem azért nem utazhatsz, mert korlátozás van, hanem azért van korlátozás mert az idióták másból nem értenek.
2020. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha te erre a kérdésre ilyen választ adsz akkor vagy nem volt még kapcsolatod és nem tudod milyen mikor ez van,vagy csak semmi empátiád.A kérdésre nemigazán vonatkozik a válaszod,tudom hogy mi történik,és megértem a helyzet komolyságát is ha ez lenne a bajod.
2020. márc. 28. 15:27
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Kitalálhatsz kb. bármilyen kamuindokot, de azt kéne felfognod, hogy ezzel emberéleteket kockáztatsz.

Gondolom te és a barátod is a szüleitekkel laktok.

Pl. a barátodban már lappang, smaciztok, tuti elkapod, átadod a szüleidnek is, ők beviszik a munkahelyükre, onnan a kollégáik hazaviszik és így tovább. Simán lehetséges, hogy 1 hónap múlva többszáz fertőzött lesz MIATTAD, amiből kb. 3% meg fog halni.

Szóval hessegesd el a rózsaszín ködöt a szemed elől és vedd észre, hogy minden felesleges kontaktussal csak növeled az esélyét a tömeges megbetegedésnek, az egészségügy túlterhelésének.

2020. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésedből nem a felelős gondolkodás olvasható ki, már ne is haragudj.

Élni szeretnénk még egy kicsit.

2020. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!