Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csepelről mennyire komplikált...

Csepelről mennyire komplikált bejutni a belvárosba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsőéves egyetemista vagyok Budapesten. Eddig az ötödik kerületben laktam, azonban lejár a bérleti szerződésem és költözni szeretnék. Lehet, hogy rossz kategóriába tettem fel a kérdést, de remélem tudtok segíteni. :D Még soha nem jártam Csepelen, azonban most találtunk egy szuper jó albit a Csepel pláza környékén. Ha van esetleg tapasztalatotok, akkor érdekelne, hogy milyen a környék, illetve milyenek a közlekedési lehetőségek. ELTE-BTK-n tanulok, szóval az Astoriára kellene eljutnom.

2020. márc. 30. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

bkk.hu --> útvonaltervező nálad nem műxik?


HÉV-vel bejössz a Borárosra (tán negyed óra), onnan 2-es villamos Fővám tér, majd 47/49-essel két megálló az Astoria.

2020. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Működik, nagyjából 35 percet ír, viszont kíváncsi lettem volna, hogy a való életben ez mennyire pontos, illetve diákoknak mennyire megterhelő. Egész életemben a suli mellett laktam, szóval ez most nagy újdonság az elkényelmesedett lelkemnek. Azért köszi a választ!:)
2020. márc. 30. 16:04
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát, hallod... borzasztó megterhelő egy diáknak felszállni a HÉV-re meg a villamosra, metróra, buszra stb... Nem is tudom, hogy az a sok ezer ember, aki naponta megteszi ezt az utat, hogyan éli túl.
2020. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

3-as: na igen, lehet, hogy én már a túlvilágról írogatok a GYK-re... :-DDD

(napi 2x 1h15 perc közlekedés Bp-en belül)

2020. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy hú, milyen megterhelő, csak rákérdeztem, hogy az e, és ha igen, mennyire. :D Sok szaktársam van, akik 30-40 percre laknak a sulitól, ezért órák között nemigazán tudnak hazamenni. Ez szívás, mikor reggel 8-tól este 8-ig bent vagyunk.. Persze ez semmiség az élet nehézségei mellett, de érdeklődök. Köszi azért a lenéző választ is. :D
2020. márc. 30. 16:25
 6/17 anonim válasza:
32%
Megterhelő...majd az lesz megterhelő, amikor napi 2 órát utazol, 3 átszállással a melóba, ahol a köcsög főnököd golyóit kell nyalogatnod, hogy legyen pénz kajára.
2020. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
A plaza kornyeke egyebkent pont nem tul jo kornyek. A kozlekedessel nincs gond egeszen addig, mig jar a HEV, mert ha nem, akkor jon heringparty a potlobuszon.
2020. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Csepel belvárosa szerintem kimondottan jó választás egy egyetemistának, az Astoria valóban a 30-40 perc alatt elérhető sávbab van, ami Budapesten teljesen elfogadható távolság. Az sem gond, ha nem tudsz órák között hazamenni, pont jó az egy kis szocializációra a többiekkel vagy egy délutáni szundira a Múzeumkertben.
2020. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Hát nekem két óra bejutni a suliba :D abból húsz perc séta a buszhoz.

Ehhez képest az a 35 perc, ráadásul séta nélkül semmi. Alapvetően pontos, mert végig kötötpályás, maximum akkor van galiba, ha a síneket érintő baleset van.


Csepel nem a legjobb környék. Sötétedés után tedd el a telefont, és ne merészkedj ki, ha nem muszáj. Nappal nincsen gond.

2020. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es, elég sokat járok Csepelen este is, semmi ok nincsen arra, hogy az ember a város más részeihez képest óvatosabb legyen.
2020. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!