Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszjegyet hogyan tudok venni?

Buszjegyet hogyan tudok venni?

Figyelt kérdés
Nem városban hanem faluban élek és hiába töltöttem le 2 alkalmazást is sehogy nem tudom meg venni a jegyet. Elsőnek letöltöttem a Simple alkalmazást, de ott Bajára csak helyi járatos jegyet lehet venni más opciót nem ír ki. A Mobiljegy alkalmazással meg csak Pesten belül lehet jegyet venni. Szerintetek van másik alkalmazás is, hogy be tudjak valahogy jutni Bajára? Azért írok itt mert kerestem de nem találtam úgy semmit. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. ápr. 4. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Közlekedési Mobiljegy app, rányomsz a városra, majd kiválasztod a helyközi opciót (a legtetején van). Ott kiválasztod a megfelelő távolságú jegyet, az érvényesség kezdetét a busz indulási idejére állítod.
2020. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Így van, a Közlekedési Mobiljegy alkalmazásban a Vásárlás gombra mész, majd kivalasztod a Szolgáltatónál a Volánbusz Helyközi / Interurban opciót. Ott pedig kivalasztod a kedvezményt, majd utána a menetrendből kikeresett távolságnak megfelelő jegyet. Fontos, hogy ha kiegészítő jegy kell a buszra, azt is vedd meg mellé - ez is a menetrendi keresőből derül ki. Az érvényesség kezdetének a busz menetrend szerinti érkezési idejét írd be.
2020. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzőek is írják, nem útvonalra, hanem kilométerre tudsz csak jegyet venni, a távolságot neked kell kikeresni a menetrendből (pl. menetrenek.hu). Az érvényesség kezdetét a busz INDULÁSI időpontjára állítsd be!
2020. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sikerült megvenni a jegyet
2020. ápr. 5. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!