Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vasúti jegyvizsgalok milyen...

Dzseni5555 kérdése:

Vasúti jegyvizsgalok milyen jegyvizsgalonak lenni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi milyen jegyvizsgalonak lenni. Nap mint nap sokszor beletek kötnek? Nem unalmas munka kor?

2020. ápr. 6. 11:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Es meg arra lennék kíváncsi mikor és meddig van pihenotok hol kajaltok hetente hány napot jártok dolgozni
2020. ápr. 6. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés Én is kíváncsi vagyok rá.
2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
minden nap örül a családod, ha hazamész..ma sem ölték meg a szemünk fényét.
2020. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ti mi a büdös francot szívtok, hogy állandóan azzal tudtok csak jönni, hogy itthon a jegyvizsgálókat mindig megtámadják? A vonaton van biztonsági személyzet basszus, aki meg nekimegy a kallernak, azt lecsukják, azt hiszitek hogy minden utas egy agyatlan ősember, vagy mi?
2020. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
#4! Ezt én se értem, a rendőröket vagy önkormányzati dolgozókat, vagy éppen biztonsági őröket, bolti eladókat, de hosszan lehetne sorolni ugyanannyi, ha nem több inzultus éri, sőt még autófényező ismerősömet is fölképelte egyszer egy feldühödött ügyfél. Akkor miért mindig a jegyvizsgálókat félti mindenki? Nem sajnálom tőlük a féltést, csak vannak százszor veszélyesebb munkák is.
2020. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mert a jegyvizsgálókat napi szinten inzultálják, megalázzák, nem ritkán meg is verik. És nincs minden vonaton biztonsági személyzet, sőt... Nem tudom, ezt honnan veszitek.

Kérdező! Fontos lenne tudni, milyen telepállomásra szeretnél menni.

2020. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Záhony lesz a telepallomasom. De én tudom hogy jegyvizsgálókba bele kötnek főleg nőkbe de annyira nem érdekel hívom a rendőrt és következő megállóhelyen már ott is lesz ennyi. Nem erre vagyok kíváncsi nem ijesztgetni sem hanem arra lennék kíváncsi hogy hány órát dolgoznak mennyi. Ebből a pihenőjuk nem e unalmas mindennap egyedül lenni mármint ha társasághoz vagy szokva nem e lesz furcsa és unalmas hogy egyedül lenni? És nem e bántatok meg hogy jegyvizsgalonak jelentkeztetek mert én egyébként ebben az évben fogok vizsgázni a nyár környékén.
2020. ápr. 6. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas. Egy hónapban kb 14/16 műszak, szolgálat. Attól függ hány órás átlag. Nem ismerem a záhonyi szolgálatokat. Nyiregyi ismerős van, de én pl nyugatis voltam. (Március 6tal váltottam) előre is sok sikert a vizsgahoz.
2020. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!