Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem működik a volán...

Miért nem működik a volán online jegyvásárlás? Letiltották?

Figyelt kérdés

[link]


ez miért nem működik? letiltották hogy mindenki mobilalkalmazást használjon vagymi ?



2020. ápr. 18. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem működik (nem vittem végig, de a felület bejön és reagál).
2020. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is működni látszik.
2020. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hova "vettetek" jegyet? én bármit írok be azt írja: "Az Ön által választott viszonylatban internetes menetjegy vásárlás nem lehetséges"
2020. ápr. 18. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
BP Népliget-Kecskemét.
2020. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A mobilalkalmazás a teljes körű, ez a netes alkalmazás csak kevés települést ismer, és azoknál sem mindegyikből mindegyikbe vehető jegy.

Például, Per településnévkezdetű település 10 van, a netes alkalmazás csak 2-őt ajánl fel, ismer. Bak kezdetű település 29 van, 6-ot ismer.

De, például Pécset és Kaposvárt ismeri, viszont Pécsről Kaposvárra és Kaposvárról Pécsre sem váltható netes jegy.

Nem tiltották le, kezdettől ilyen.

2020. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az online jegyvásárlás csak néhány országos és pest megyei helyközi viszonylatra váltható, máshova csak a mobilalkalmazásból lehet jegyet venni. Amúgy érthetetlen miért nem teszik országossá a rendszert, ha egyszerv megszűnt a sofőnél történő jegyvásárlás lehetősége.
2020. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
én vidéki vagyok és sajnos ezen az oldalon nem tudok jegyet venni csak nagy városokba lehet hogy lehetne máshogy jegyet venni?
2020. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közlekedési Mobiljegy
2020. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Regisztráltam és telepítettem a simple alkalmazást, ottani mobiljegy rész elég sok várost felsorol.


Akinek kéne link_:

[link]

2020. máj. 6. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Azokba a felsorolt városokba helyijárati jegyet lehet venni, helyközi jegyet a helyközi jegy opciónál km övezetre lehet venni.
2020. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!