Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikortól várható a buszokon...

Mikortól várható a buszokon újra első ajtós felszállás?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint vége a vészhelyzetnek.
2020. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A vészhelyzet elmúlás a után. Ezt nehéz lenne megjósolni. Ha továbbra is ilyen tempóban halad majd a vírus, akkor szeptember előtt biztos nem lesz elsőajtós felszállás sehol az országban..ha viszont tényleg enyhítenek a szabályokon, akkor hamarabb is véget érhet a vészhelyzet, hiszen hamarabb fogunk átesni rajta.


A vírusnak akkor lesz vége ugyebár, ha meggyógyul az utolsó fertőzött is.

2020. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
S ha az utolsó fertőzött újra megfertőzödik?
2020. ápr. 29. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fertőződik meg újra. Kb ősszel lehet elsőajtózni. Ez azért pitiáner probléma.
2020. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ma biztosan nem oldották fel az első ajtós felszállássi tilalmat. Az egyik legjobban fertőzésterjesztő hely a busz, főleg az első ajtós tolongás...ahogy előttem írták, talán szeptember, az iskolakezdéskor.
2020. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: "A vírusnak akkor lesz vége ugyebár, ha meggyógyul az utolsó fertőzött is." A vírusnak akkor sem lesz valószínűleg vége, esetleg pihen egy kicsit, de a vészhelyzetnek valószínűleg akkor lesz vége, ha már minimálisra csökken az új megbetegedések száma.
2020. ápr. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most hétfőtől van újra.
2020. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogy van, ugyanúgy van, mint eddig.
2020. máj. 13. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A Volánbusz oldalán az szerepel a járványügyi információk között, hogy a Pest megyét nem érintő járataikon ismételten elsőajtós felszállási rend lép érvénybe. Azt mondják, hogy hamarosan Pest megyében és Budapesten is enyhítés várható, viszont hogy a BKK/BKV (elsőajtós felszállással kapcsolatban nem tudom melyik a döntéshozó, szerintem a BKK) mikor teszi újra kötelezővé, azt nem tudjuk. Szerintem leghamarabb augusztus 15.-e után, de inkább ősszel. Az is lehet, hogy mindez fokozatosan fog történni (először csak a kisebb forgalmú járatokon) a visszavezetés.
2020. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!