Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyulaiak, békéscsabaiak, most...

Gyulaiak, békéscsabaiak, most akk hogy kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
Mobiljegyen kell Gyulától csabáig? illetve fordítva is? vagy megvehetem a sofőrnél ugyanúgy a jegyet?

2020. máj. 4. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sofőrnél nincs jegyváltási lehetőség. Pénztárban vagy online vehetsz jegyet.
2020. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ki ellenőrzi hogy vettem pl mobilon?
2020. máj. 4. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ellenőr ellenőrizheti, de nagy valószínűséggel senki nem fogja.
2020. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk első alkalomkor ingyen utaztam Csaba és Békés között.

Utólag tudtam meg a mobilapp létezését, ami egyébként nagyon förtelmes, inkább a Simple by OTP-t használd.

A jegynél állítsd be, hogy helyközi/interurban (tehát nem kell városnév), és a km megadásával veszel jegyet Csaba és Gyula közé. (Azt hiszem a 20km-es? Nem nagyon járok Gyulára, de ott körül van)


Egyedül az időre kell figyelni, mert a fizetésnél előre kell megadnod az időpontot, hogy mikor utazol.

Elvileg attól az időponttól 1 órán át érvényes a jegyed, bár ezt csak most olvastam valahol. Utána is érvényesnek jelzi az app 1 napig, de ha van ellenőr (szerintem nincs), akkor az időpontot látni fogja, és meg is büntet mert csak egyszer használhatod elvileg a jegyet, rögtön az aktivált idő után. Az más kérdés, hogy ha egymás után használod két utazásra is, kutya sem fogja tudni rád bizonyítani..

2020. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!