Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha mondjuk vonattal utazol és...

Ha mondjuk vonattal utazol és már helyet foglaltál, és egyszercsak kellemetlen alakok jelennek meg és ülnek le, akkor mi csinálsz?

Figyelt kérdés
Mondjuk te ülsz a bal oldalon és közvetlenül melleted a jobb oldalon le ülnek ilyenek. Elmennél onnan? Ezzel csak az a gond hogy akkor tudni fogják miért mész el és kötözködhetnek ez miatt is. Vagy ott maradsz?? Velem ma pont ez történt, én maradtam, szerencsére gyorsan leszàlltak. Nem szóltak hozzám, ami csoda egyébként. Nem félek tőlük amúgy, de semmi kedvem balhézni vagy verekedni. Most lett új szemüvegem. De egyébként se szeretnék leállni velük.

2020. máj. 15. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak hangosak, akkor nem foglalkozom velük, nem nézek rájuk, füles van rajtam úgyis mindig. Ha meg elkezdenek kötekedni vagy nagyon durván ordibálni egymással, verekedni, akkor átszállok másik kocsiba. Szerencsére olyan még nem volt, hogy valaki elkezdett követni meg ilyenek, ezek az emberek általában új “áldozat” után néznek, ha az illető elmegy.
2020. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó, de alapvetően maradok, amíg nem konkrétan velem foglalkoznak. De azért körül szoktam nézni, hogy mik az opcióim - hol a következő, akár lezárható szakasz vagy a vészfék (ami azért jó, mert sokan felfigyelnek rá, hogy “valami történt”).
2020. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én ott szoktam maradni ha nem nagyon büdösek...

nem veszek elő semmit amire felfigyelhetnének - telefon, tablet, laptop.

és nem kell őket nézegetni, mert az kihívásnak veszik.

ha el akarsz menni onnan, akkor a következő állomás előtt indulj, mintha leszállni készülnél.

2020. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tovább ülök.
2020. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korábban volt, hogy tűrtem, mert nem akartam feltűnően balhét, de most már fogom magam és vonulok odébb. Koronavírus járvány alatt tényleg pofa kell odamászni a másik mellé, és lehelni a képébe a levegőt. Elő van írva a 2 méter távolság, és pont.
2020. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!