Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diákigazolványt még lehet...

FamiR kérdése:

Diákigazolványt még lehet használni tömmegközlekedésnél, vagy mivel nem vagyok már diák büntetést kapnék érte?

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy OKJ képzést februárban(felnőttképzés,keresztféléves).A diákigazolványon lévő matrica 19/20 as tanévet ír.Mivel keresztfélévben voltam ezért le is járt a matrica februárban,vagy az is október 31.-ig érvényes?Illetve ha érvényes is a matrica, mivel nem vagyok már diák érvénytelennek számít az igazolvány?

2020. máj. 21. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg a matrica érvényes.
2020. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igazolvány addig érvényes, amíg a matrica érvényes. Ha tanév van a matricára írva, akkor az október 31-es lejárati dátum vonatkozik rá. Azokra a matricákra érvényes a március 31-es lejárati dátum, amikre rá van írva, hogy 1. félév. Azonban a veszélyhelyzet feloldása után számított két hétig utóbbiak is érvényesek maradnak.
2020. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!