Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hétvégén mennyire várható...

Hétvégén mennyire várható tömegnyomor a Budapest-Keleti-Szombathely Intercityn reggel, és vissza délután?

Figyelt kérdés
Sokan lehetnek rajta?
2020. máj. 27. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Közepesen várható.

Sokan lehetnek rajta.

2020. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel hosszú hétvége lesz, bizonyára lehetnek zsúfoltabb járatok. Ajánlom figyelmedbe a Bakony InterCity vonatokat - menetidejük hosszabb, de Veszprém után alig van rajtuk utas. És igazából odáig is szabadon tudsz helyezkedni a gyorsvonati kocsikban.
2020. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Bakony IC-ken többen vannak lassan, mint a Keletis IC-ken, ráadásul ott csak egy IC kocsi van, ami tele lesz valószínűleg és a menetidő is hosszabb.
2020. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a gyorsvonati kocsikban utaztam a járvány előtt többször is. Ha azóta odataláltak az utasok, az más helyzet. Mindenesetre nekem még mindig vonzóbb, hogy a gyorsvonati kocsikban oda ülök, ahová akarok és nem ültet a nyakamba senkit a rendszer, de nyilván ahány utas, annyi igény.
2020. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Most az ic kocsikban is szabadon lehet ülőhelyet választani! Nem kell egymás nyakán ülni az IC-ken sem senkinek. A Bakony IC-kre meg igen, visszataláltak az utasok.
2020. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!