Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudok BKK bérletet venni?

Tudok BKK bérletet venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az történt hogy Angliában élek (18 év alatti vagyok) és nyáron Magyarországra fogunk utazni látogatóba. Szeretnék majd 1 hónapos BKK jegyet venni közoktatásban tanulósat de nem tudom hogy lehet-e. Igaz közoktatásban tanulok de ahogy említettem nem Magyarországon tanulok. Hozzáteszem a Magyarországi diákigazolványom még érvényes. Tudok tanulós bérletet venni, vagy muszáj a drágát vennem?

2020. máj. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van érvényes magyar diákod, akkor tudsz venni.
2020. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Venni vehetsz ha tudod igazolni a dolgokat.Ez leginkább ellenőr függő hogy megakar-e büntetni vagy nem.Én nem kockáztatnék ,teljes árút vennék.
2020. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van érvényes magyar diákigazolványod, akkor nincs semmi gond.
2020. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A bérletszelvény csak érvényes nappali vagy esti tagozatos magyar közoktatási diákigazolvánnyal együtt használható"

[link]

2020. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy érvényes is? Nekem is volt még 4 év a lejáratig amikor ki költöztem de közbe kellett rá valami matrica amitől már nem volt érvényes. Egyébként ha tényleg érvényes akkor lehet venni
2020. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!