Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbuntettek a buszon de...

Mézgaraul000 kérdése:

Megbuntettek a buszon de hamisak tudnátok segiteni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Tegnap delutan megbuntettek a buszom minden hamis estleg a szuletesi honap meg a nap nem ...a csekk sincs mar meg amin megbuntettek nem adtam oda semmit amin tudtak volna azonositani es az lenne a kerdesem hogy Meg birnak valahogyan Talalni?

Valaki jart hasonloan?



2020. jún. 23. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát remélem, te puhatestű.
2020. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
93%
Ez a sztori már ott bukik,hogy nagyon régóta nem megy már ez a kamura bemondok egy nevet meg cimet,mert nincs nalam semmilyen igazolvány.........
2020. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 D. Brasco ***** válasza:
90%
Persze ha csak a provokálás volt a cél arra jo lesz ez a sztori....
2020. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ez eskuszom egy teljesen komoly kerdes es teljesen valos is.
2020. jún. 23. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

akkor balfék volt az ellenőr...

rendőrt kellett volna hívnia

2020. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom...de akkor nincsen para
2020. jún. 23. 19:21
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Simán megtalálhatnak. Ma már van a buszokon/villamosokon kamera, az alapján akár ki is adhatnak ellened körözést, azt meg viszont nem fogod megúszni egy egyszerű bírsággal. Nézegesd a police.hu-n a körözéseket, ha fennt lesz a fotód jobban jársz, ha magadtól besétálsz, bár talán már akkor is késő.
2020. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Buszon nincsen kamsera szerintem...beazonositani meg nem hiszem hogy betudnanak ...mivel eleg sokat valtoztam az evek alatt...az arcomat is beleertve...van olyan ismerosom aki minden masnap ezt csinalja...onek meg sincs semmi...miert pont engem koroznenek amikor nem vagyok tobb t.i.z.en.hat .e.vesnel ...azert irtam pontot mert letiltja a fiokom...de egyepkent koszonom a valaszod vegre egy ertelmes.
2020. jún. 24. 20:09
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

#8 de van, nyugi. Nem nézel híreket? Multkor elkaptak valakit aki ki akart rabolni egy idős nőt de egy buszsofőr megakadályozta. És szerinted mi rögzítette ezt az egészet? Igen, eltaláltad, egy kamera. Sőt, nem tudsz úgy felszállni egy buszra, hogy közben ne lásson legalább egy kamera.

Szóval, police.hu-t állítsd be a könyjelzősávba a böngészőbe, idővel megtalálod majd magad.

2020. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van kamera, csak nem egy böszme valami mint közterületeken, hanem csak egy fekete pont, amit pl csak egy csavarnak néznél a buszon.
2020. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!