Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A metrópótló busz akkor...

A metrópótló busz akkor valójában "buszként viselkedik"?

Figyelt kérdés
Ma M3 metrópótlóval utaztam, és nagyon meglepődtem, mert nem állt meg a Népliget állomáson, igy az Ecseri út megállóból visszagyalogoltam, mert csak egy jegy volt nálam. Azt hittem, olyan, mint a metró, vagyis minden megállónál megáll. Ezek szerint jelezni kell rajta úgy, mint a buszon?

2020. aug. 8. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tapasztaltad, akkor bizonyára igen.
2020. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Persze, miért állna meg, ha nincs leszálló vagy felszálló?

Jelezni kell, hiszen az egy busz.

2020. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, h az M3E buszra szálltál fel, ami a Népligetnél a felüljárón át közlekedik, így az tényleg nem áll meg ott.
2020. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Jelezni kell, igen. De ettől független, járattól függően gyakran módosulnak némileg a pótló-vonalak egyes megállók kihagyásával vagy éppen beiktatásával. A Ferenciek terén pl. a pótló nem áll meg tudtommal.
2020. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
M3E hétvégén nem jár...
2020. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

3-as válaszoló: a kérdező kifelé (Határ út felé) közlekedett, hiszen az Ecseri úttól sétált vissza. Így tehát teljesen mindegy, hogy M3, M3E, vagy 200E, hiszen a városból kifelé mindhárom megáll a Népligetnél.


4-es válaszoló: a Ferenciek terét nem érinti, mert nem, vagy csak nagy kerülővel lenne megoldható.


De igen, jelezni kell, hiszen busz. Nekem sem fordult volna meg a fejemben, hogy emiatt nem áll meg (napközben ugye mindig van le/felszálló). Ez teljesen normális jelenség volt.

2020. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A metró nem tehetné meg, hogy nem áll meg:

1) Nem működik rajta leszállásjelző

2) Nem siethet, mert gondosan tartani kell két vonat között a távolságot - (be se férnének egy megállóba, de értelemszerűen a fokozott balesetveszély miatt.)


A busz az nem ilyen.

2020. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt járt valami 57%-os retek, aki lepontozott minden normális választ.
2020. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!