Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági volán buszokon is...

Távolsági volán buszokon is kötelező a maszk?

Figyelt kérdés
3 órát utaznak, egy hét éves gyerekkel és egy cukorbeteg nyugdíjassal. Ennyi időt egész biztosan nem bírnak ki maszkban. A nyugdíjasnak a cukra miatt étkeznie is kell majd, de vizet a gyerek is inna. Ha én magam ki is bírok ennyit étel, víz és levegő nélkül.
2020. aug. 11. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

eszel, iszol, visszaveszed, mert kötelező.

Na ja, kifogás mindig van, de ha te leszel fertőzött?

2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én vállalnám a kockázatot, nem szarom össze magam a vírustól. De azért 3 órát ülni egy műanyag maszkban egy fülledt bádogdobozban víz nélkül. Kb a kínzással egyenértékű. Egy cukorbetegnek vagy egy kismamának főleg. Valószínűleg többet árt egy cukorkóma vagy a kiszáradás , mint egy lehetséges köhécselés.
2020. aug. 11. 20:33
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ráragasztva senki szájára. Ameddig kell, leveszed, utána meg visszaveszed.
2020. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Lehetséges köhécselés 😂😂😂 Mondd az Olaszországban ezer számra megfulladó öregeknek, te ostoba. Sajnos őket viszi el, nem az ilyen 8 osztályt végzett nagypofájú szakértőket.
2020. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha az öregeket viszi el, úgy nekem nincs félnivalóm, kedves 8 osztályt végzett barátom.
2020. aug. 12. 01:51
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
A cukros nyugdíjasod had pusztuljon ugye?😄
2020. aug. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
"De azért 3 órát ülni egy műanyag maszkban" Nagyon kényelmes textilmaszkok kaphatók párszáz vagy ezer forintért, amikben órákat is minden gond nélkül el lehet lenni.
2020. aug. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A cukros nyugdíjasom se fél. Nálunk senki nem retteg.
2020. aug. 12. 10:54
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Ember, nem kell rettegni, ez nem arról szól, hogy ki fél és ki nem. Egyszerűen vigyázunk egymásra és megóvjuk azokat az eredményeket, amiket eddig a járvàny lefojtásában elért ez a társadalom.


Tehát: a távolsági buszokon kötelező a maszk viselése. A legtöbb ember nem viseli, bár van néhány buszsofőr, aki betartatja az utasokkal ezt a szabályt. Vegyél végre egy tisztességes textilmaszkot és felnőtt ember módjàra vedd tudomásul, hogy most a közösségben tartózkodás jár egy kis kényelmetlenséggel.


És én nem karosszékből osztom az észt, mert magam is vonatoztam maszkban órákat Budapestről a Balaton távolabbi szegletében.

2020. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Én sem rettegek a terroristáktól, megyek is Afganisztánba. Hátha nem rabolnak el. Hiszen nem rettegek. Visszavonom, szerintem a 8 osztályod sincs meg.
2020. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!