Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ekkora poggyásszal le fognak...

Ekkora poggyásszal le fognak szállítani a Volánbuszról vagy a vonatokról?

Figyelt kérdés

Szeretnék magammal vinni egy hatalmas falitérképet összetekrve egy tokban vidékre.


A tok mérete miatt ez a "poggyász" 2 méter hosszú lett, kb. 25 centi átmérőjű henger.


Sem a Máv, sem a Volánbuaz nem ismer ekkora méretű csomagot.

Azt gondoltam, hogy a Volánbuszos járat csomagtartójába meg sem próbálom betenni, hisz3n biztosan rámszólna a sofőr, viszont a vonatra simán felcsempészhetem, és egy jóindulatú kalauz rá sem néz.


Nem fogom futárral szállítattni, és autóval sem.


2020. aug. 28. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton valóban jobbak az esélyeid, de azért lélekben készülj fel arra, hogy nem feltétlenül tudsz majd végigutazni az eredeti terved szerint.
2020. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szabály szerint a Volánbusznál a kézipoggyász 100x50x50 cm lehet, és ebből kettő darab lehet. A vonaton 30x50x80 cm a korlát.

Jó eséllyel leszállítanak a vonatról, a buszra fel sem engednek.

2020. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sofőr/kaluz függő, nem tudom milyen távra akarod utaztatni.

Ha busszal mész és van csomagláda keresztben is simán befér, ha nincs akkor a babakocsi/kerekesszékes térben.

A vonatra a bringákhoz szállnék fel a helyedben.

Adj egy kis jattot hogy ne morogjon.

Egy volános ;)

2020. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most vittem át fél Magyarországon tömegközlekedve, senki nem szólt érte semmit pedig összesen 4 járaton utaztam :)
2020. aug. 30. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre tippeltem volna én is. Míg nem szennyezed vele össze az utasteret, és le tudod úgy tenni, hogy a többi utast ne akadályozd feltűnően addig nem nagyon foglalkoznak vele, hogy milyen cosmag van nálad.
2020. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!