Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Várhatóan mikor adják át a...

Várhatóan mikor adják át a 3-as metró déli szakaszát?

Figyelt kérdés
És ha átadják, utána azonnal kezdik felújítani a középső szakaszt? Hogyan fog akkor közlekedni a 3-as metró? Az északi és a déli szakaszon külön, és a középső szakaszon nem?

2020. aug. 30. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az mondjuk más, úgy valóban kellemetlen. Én akkor ,,nem férek fel”, ha ez fizikailag is így van, és már egyszerűen nincs hely fellépni sem. Mindenestre lesznek egyéb útvonalak is, ahogy most is. Sajnálom, akiknek kellemetlenséget fog okozni.
2020. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Én a déli szakasz rendszeres használója vagyok, de olyan kapcsolatok és járatsűrítésem születtek a pótlás által (194M, 200E, 223M), hogy nekem nem is hiányzik azon a szakaszon a metró...."


Ez igaz az északi és déli szakaszokra, ahol a ráhordás a jellemző. Meg lehet hosszabbítani 1-2 járatot. Nekem is a 34 Lehel térig való járatása elég kényelmes volt. A középső szakaszon viszont más a helyzet. Itt nem nagyon lehet ráhordásról beszélni itt már "rá vannak hordva" a külvárosiak, itt ténylegesen csak a sűrű pótlóbuszokra lehet támaszkodni.

Viszont alternatív (elkerülő) járatokat létre lehet hozni, hogy aki csak átutazik a belvároson, annak ne kelljen felnyomorítani magát a pótlókra. Én pl Csillaghegyről jártam a BME-re, és a leggyorsabb a M3-mal volt, majd 4-6. Viszont nem szerettem, hogy végig kell utaznom Pesten, úgy hogy Budáról utaztam Budára... Itt jöhetne pl egy Budai új járat, pl 109 meghosszabbítva (gyorsjáratként) a Gellért tér - Műegy. rkp. - Petőfi híd - Kopaszi gát - Budafoki út útvonalon.

2020. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!