Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikortól tudok vonaljegyet...

Mikortól tudok vonaljegyet venni a BKK járataira mobilon? Bérletet érdemes egyáltalán rajta keresztül venni?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen ösztönöznek a jegyek digitális formában való megvételére (a járványhelyzetre hivatkozva), de én továbbra sem találom az alkalmazásban. Tényleg nem sikerült egy év alatt összehozni? Most jutottam oda, hogy én is kipróbálom, de ahogy látom jobban járok az átlátszó mobiltok + 10 darabos gyűjtőjeggyel...

2020. aug. 30. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Semmi értelme mobilon bérletet venni, mert rengeteg kellemetlenség fog érni. Kezdve azzal, hogy mindig meg kell állni az ajtó előtt, és beolvasni az ott látható QR-kódot (ha első ajtós a busz).
2020. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt még mindig nem sikerült összehozniuk, hogy normál jegy is kapható legyen online. Igazából idő alapú jegynek lenne értelme, pl. félórás, órás, másfél órás, ahogy a legtöbb európai városban van. De ezt szerintem félnek bevezetni, mert kevesebb lenne az ellenőrök bevétele.
2020. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!