Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Még nem hajóztam BKK bérlettel...

Még nem hajóztam BKK bérlettel.Szeretnék!Honnan indulnak a kompok és hova menne?Ott hogy működik a beszállás?Hol kell felmutatni a bérletet?Hova lehet ülni?Emelet is van?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel.Azt is hallottam, van olyan hajó is a Dunán,ahova nem jó a BKK bérlet. Parázok, nehogy olyanra szálljak fel és csak leégés van! Honnan mennek a kompok és hova mennek? Éjszaka is mennek? Hogy kell felszállni rá?

2020. szept. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg csak a D14 jelű komp közlekedik a Soroksári-Dunán Csepel és a Molnár-sziget között. Ez egy rém egyszerű drótköteles komp, 1 perc a menetideje - kellemes a környéke, de semmi extra.


A másik két járat, a D2 és a D11 nem közlekednek jelenleg.

2020. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

itt van a menetrend, állomások

a bérlet munkanapokon jó, egyébként 1 hajójegy 750.-

[link]

2020. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt megvan minden fontos információ:

[link]


Azonban ahogy előttem is mondták, jelenleg csak a Molnár-szigeti komp (D14) közlekedik az alábbi menetrend szerint:

[link]

[link]

2020. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Itt van kép a "hajóról": [link]


Szerintem az élményért nem éri meg ha nem ott van dolgod.

2020. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a választ!

Huuuu!! Ez a d14-es járat nagyon fatengelyes. Arra számítottam, hogy olyan hajóra ülök, ami azért hosszabb távon megy a Dunán és hidak alatt is átmegy, közben nézhetem a rakpartokat, nagy házakat és fényképezhetek, tudok küldeni képeket anyunak.


De ez a Molnársziget,amit képen láttam és a komp nem egy 5 csillagos sétahajó!

2020. szept. 6. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos leálltak a vírus miatt, valamikor elindítják. Gondolom jövő nyáron csak lesz. Fatengelyes komp 🤣 Ilyet még nem hallottam, mióta van tengelye egy kompnak? Az autónak van 🤣🤣🤣 Már várom a kormánylapátos autót és az áramszedős repülőt 🤣🤣🤣
2020. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!