Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Veletek történtek már,vicces...

Veletek történtek már,vicces buszos balesetek? Esetleg a buszsofőr és egy ember által veszekedés?

Figyelt kérdés

Elmesélitek? :D


Értelmes válaszokat,köszönöm ☺



2020. szept. 12. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Mostanában kb. minden járaton szólni kell a maszktalan barmoknak, szóval elég gyakori a veszekedés.
2020. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Velem egyszer olyan történt hogy egy lány megmutatta a bérletét de a buszsofőr épp nem figyelt és szólt az apjának...
2020. szept. 12. 09:28
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy pofatlan ember a városi buszon aki mindenkinek szólogatott be. A sofőr rá szólt talán 2x de az csak folytatta. Erre az azt követő megállóban leszállitotta a fél pofozta, s jól össze veszett vele.



Még egy furcsa eset az volt amikor egyik lány nem bírta megvarni a megallot s be hányt a buszba. Az ajtó mellé a földre.

2020. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy baleset elég ritkán vicces, de egy veszekedés sem gyakran.


1. Párhuzamos közlekedés , jobbra kanyarodik két sáv, belsőben a busz, külsőben személyautó, utóbbi nem tartotta a sávját, kicsit átrendezte a piros 85-ös a kocsi bal hátsó sarkàt.


2. Félsorompó, rudak ereszkednek, helyközis buszvezető utolsó pillanatban szlalomozva átfér mèg közöttük, utólag “megnyugtatja” az utasokat, hogy “csak fékhiba” volt. Na jó, itt a reakció mondjuk tényleg valahol vicces! (Jászberény tersege)


3. Ez ugyan kisbuszos, de belefér: ülök a Bz-n Nyíregyháza külsőn, nagy nyugalomban, egyszer csak kűrt, vészfék, nézem áll egy betegszállító épp belógva az űrszelvénybe. Egy az egyben lekaptuk róla a motort, kis híján Flintstones-módra lógott ki az elöl ülők lába. Személyi sérülés nem történt, de a napomat tervezhettem újra.


4. Kaposvár - Pécs derbiről hazafelé Pécs külvárosától rendőri kíséretet kaptunk, nem hagyták megállni a buszt az autóbusz -állomásig, holott lett volna köztes megálló és leszálló is. Sörízű, mély férfihang próbál rokonszenvet kelteni valahonnan hátulról : “Nééni vagyok, le akarok szállni !” (Nem álltunk meg, bár amúgy kiderült: tényleg lett volna néni , aki le akart szállni ...)


5. Helyközi busz valahol Hevesben. Iszogatunk a kocsmában, nagy békességben. Erre a buszunk jó tíz perccel indulási idő előtt elhúz. Teljes újratervezés, majd jó fel órával később indulva, két átszállással eljutunk oda, ahova akartunk, több óra késéssel.. Ezek közül a legelső út ugyanaz a busz és buszvezető , mint amelyik az imént 10 perc mínusszal elhúzott. Nyilván elővettük, hogy mi is volt ez, erre csak annyit tudott kiizzadni , hogy biztos rosszul járt az óránk... hogyne, a telefonos, hálózati idő ? (Hja és még késett is ebben az irányban a busz!)


6. Soroksár, helyi busz, eléggé előrehúz a táblához képest. Előresètalok felszállni az első ajtón, nem nyitja ki és nem is engedélyezi a nyitást. Kis híján ott is hagy, hátraszaladok felszállni. Nyilván gesztikulálok, hogy ez mégis mi akart lenni, erre fennhangon kijelenti, hogy fázik, ha kinyitja az első ajtót és egyébként se magyarázzak neki én, “nagyfejű” (valóban nagy sapka volt rajtam :)

2020. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

O szegény csaj xd


Meg történt egy o.társammal olyan hogy jöttünk haza a busszal,és nem látta hogy leszállt a tesója és elkezdett kiabálni a buszsofőrnek hogy "álljon meg fent maradt a tesóm"

Mindenki csak lesett :D

Meg egyszer fent hagyta a tornazsákját is

2020. szept. 12. 09:35
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy robogóssal összekapott a buszsofőr a piros lámpánál, azt nem tudom min. A robogós levette a sisakot és úgy magyarázott, végül a buszsofőr megelégelte, kivette a sisakot a robogós kezéből és elhajította. Ez pont egy emelkedőn volt, ezért a robogós szaladhatott a sisakja után. Ezalatt a buszos kikerülte robogót és továbbhajtott. :D
2020. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg egyszer egy wagonR+-os bácsi jobbra akart kanyarodni és csak balra nézett el. De a 260-as ikarus jobbról jött az út közepén a parkoló autók miatt. Le is bontotta a suzuki elejét, annyira hogy a rendszámtábla a lábamig elrepült, pedig vagy 20-30 méterre voltam. A buszos valószínűleg észre sem vette, mert továbbhajtott.

Visszaadtam szegény bácsinak a rendszámtáblát, aztán nem tudom mi lett a vége.

2020. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igaz,jogos!

Nem vicces balesetek hanem inkább vicces buszos bakik,sztorik

2020. szept. 12. 09:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

- rossz buszra felszállás (nem velem történt:D)

- a buszra felszállt egy kóbor kutya

- vaddisznó gázolás (ennek mondjuk nem örültem annyira...), ez inkább ijesztő volt

- részeg fószer feleannyit akart a sofőrnek adni, mint a jegy ára, a sofőr azt monda igyon inkább még egy sört...

- a városi buszon az ajtó feletti, az ajtócsukódást jelző piros villogó egy anyuka szerint arra van, ha két megálló között rosszul lett valaki...


Hát én ilyesmiket tudok csak. Baleset csak a vaddisznós volt, meg volt néhány lerobbanás - általában mindig akkor amikor sietek az úticélomhoz...

2020. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyszer egy szeény bácsi nem a stop gombot nyomta meg hanem valami mást és a buszsofőr ráüvöltött hogy "MOST UJRA BEKELL JELENTKEZNEM MINEK NYOMTA MEG A GOMBOT?"

Szegény :(

2020. szept. 12. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!