Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kötelező a bérletigazolvány?

Kötelező a bérletigazolvány?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 35km-es havi felnőtt bérletet mert már meguntam hogy minden nap megveszem a jegyet a buszon.

Na már most, nincs rá írva sehol sem hogy honnan-hova és nem tudom rá írni nekem azt mondta a munka társam hogy kell csináltatnom bérletigazolványt. Kötelező? Válaszokat előre is köszönöm.



2020. szept. 12. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg megis hogy vetted meg a berletet? Mit mondtal, hogy hova szoljon?
2020. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kérdezte hogy hova? Mondtam Szentliszló, ki nyomtatta mondta hogy 24900 kifizettem elvettem és mentem. semmit sem kért el.

A bérleten van egy igazolvány szám ahova a személyim számát adtam meg mert azt is oda lehet írni. de hogy kell-e bérletigazolvány hozzá vagy sem fogalmam sincs. munka társam is tegnap vette de ő olyat kapot amire rá lehet írni honan hova. Semmilyen okíratot nem kértek tőlem.

2020. szept. 12. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan bérletet vettél, amire nem lehet ráírni, hogy honnan hova, akkor kell bérletigazolvány. Ha rá lehet írni, vagy eleve rányomtatják, akkor elég a személyi.

Elég gáz, hogy lassan egy éve országos cég a Volánbusz, de pl. a bérleteket még mindig nem sikerült egységesíteniük.

2020. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kemény, hogy a Volán viszonylat nélküli bérleteket ad ki 2020-ban és utána még az utasnak kell kitalálni, hogy akkor mit csináljon :D Nevetségesek. Nem csalódtam bennük, rájuk kifejezetten igaz, hogy az utas az elsődleges ellenségük, ez nagyon fájóan látszik a jegyértékesítési rendszeren és az utastájékoztatáson is (lásd a Volán leggyakoribb viszonylatjelző tábláját: "menetrendszerinti járat").
2020. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetèrtek, az ilyen bèrleteket csak úgy szabadna ki adniuk ha fel mutatod a bèrletigazolványod, ès ezzel elkerülnèd a kèsöbbi konfliktusokat.
2020. szept. 15. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!