Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp Keletibol,hogyan és mivel...

Bp Keletibol,hogyan és mivel tudok eljutni a westendbe? Mármint néztem menetrendeket. De a Csanády utca kicsit messze lenne nekem. Ezért aki szokott akörül mozogni,tudna segíteni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ismered a [link] oldalt?
2020. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
73-as troli odavisz a Nyugatihoz. (a Podmaniczky-n rak le, onnan sétálnod kell 1-2 percet.)
2020. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit sem akarsz gyalogolni, akkor M2+M3 vagy M4+M3 metrók, esetleg valamelyik busz a Blahára és onnan 4-6 villamos.

Egyébként a Csanády utca sincs messze, pár perc séta onnan a Westend végében lévő bejárat.

2020. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered a google térképet???

Vagy a BKK útvonaltervezőjét? Futár....

2020. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De egyébként a Csanády utca-Lehel tér is jó a leszállásra? Mármint 76-os trolival
2020. szept. 18. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írtam is. 3. voltam.
2020. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az északi vége kell, akkor a 76-ossal menj a Lehel tér (Csanády utca) megállóig.


Ha a déli vége kell , akkor a 73-as a legjobb a Nyugati pályaudvarig, de mehetsz az M2 metróval is a Deák Ferenc térig (Déli pályaudvar felé), majd munkanapokon az M3 metróval Lehel tér felè a Nyugati pályaudvarig , hétvégén az M3 busszal ugyanúgy.

2020. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!