Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hanyadik megállóban kell...

Hanyadik megállóban kell leszálni?

Figyelt kérdés
Holnap reggel Tiszújvárosból a miskolci semmelweis kórházba kell mennem vizsgálatra busszal de egyátalán nem vagyok jártas arra... miskolcra beérve hanyadik megállóban kell leszálnom , hogy eljussak a kórházig?

2020. szept. 24. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A menetrendek.hu-n meg tudod nézni, hogy az adott járat amivel mész, hol áll meg, milyen megállói vannak, akár térképen is.
2020. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1372-es busszal menj a Tapolca elágazásig (az autóbusz állomástól 3 megálló, kb 33 perc út). Onnan egy rövid séta északi irányba a Csabai Kapu nevű közterületen.
2020. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg eleve olyan buszt válassz, ami megáll Miskolc, SZTK rendelő megállóhelyen. A McDonald’s után készülj leszállni.


De ha ilyen busz épp nincs, akkor valóban a Miskolctapolcai elágazástól érdemes besétálni. Ez esetben a hejőcsabai cementgyárat elhagyva már készülődhetsz is.

2020. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket...
2020. szept. 24. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

A [link] oldalon tudod megnézni a VOLÁN járatokat.

Ha a „Csak buszjáratok”-ra kattintasz, akkor menetjegy árat is mutat. Ha van kedvezmény, akkor a Kedvezmények-re kattintva kiválasztható, a kedvezménynek megfelelő jegyárakat fogja mutatni.


Képen az adatmegadás: [link]


A KERESÉS gombra kattintás után (képrészlet): [link]


Nyilván, átszállás nélkül célszerű utaznod. Ha a lista bal felső sarkán a Rendezés-re kattintasz, és ott azt választod, hogy átszállások szerint, akkor így alakul az eleje: [link]


Ha egy járatnál a jobboldali cseppformára kattintasz, akkor megjelennek a megállók, listázva, időpontokkal, térképpel. Lehúztam a csúszkát és kinagyítottam a térképet. Így az érkező megálló (térképen: É) és a megelőző megállók látszanak a listában: [link] (Nem tudom, ott milyen buszok járnak, a felénk járókban van kijelző, ahol az előző megálló elhagyása után megjelenik a következő megálló. De, nyilván nem egyedül leszel a buszon, tudsz segítséget kérni.)


A Semmelweis tagkórház címe: Csabai kapu 9.-11. A google térképen bejelöltettem az SZTK-tól gyalog odavezető utat, erre, összevetéshez, rámásoltam az előbbi buszmenetrendi térképet: [link]


A google térkép utcakép részlete az SZTK (Rendelőintézet) környékéről; távolabb a másik oldali buszmegálló is látszik: [link] .

És a Semmelweis tagkórház környékének részlete (csak innen, a kerítés felől van kép): [link]

2020. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, könnyen oda találtam , nektek hála... :-)
2020. szept. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!