Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton szabad enni?

Vonaton szabad enni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Kultúrát körülmények között, senki nem fog szólni érte.
2020. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De pl közelező a maszkhasználat, ahhoz meg le is kell venni
2020. okt. 8. 13:00
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Jönnek majd rettentő okos piroskézhuszárok, akik le fogják nyomni a korrekt feleletemet.

A rendelet az utazás teljes időtartamára kötelezően előírja az orrot is takaró maszk viselését. Így elég nehéz enni.

És nem, nincs megengedve, hogy evéshez, iváshoz, orrfúváshoz letolható.

2020. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
A maszk alatt be tudsz tolni szerintem chipset vagy hasonlót.
2020. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
#3 persze, orrot se szabad fújni, meg nem lehet inni mondjuk egy több órás úton, hagyjad már a hülyeséget :D
2020. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

3-as: nem vagyok piroskézhuszár, így ha le leszel pontozva nem miattam lesz.

Oké, hogy papíron nincs megengedve a maszk letolása, de azért nem várható el, hogy egy több órás vonat úton ne igyon az ember, vagy ha folyik az orra, akkor órákig szipogjon, meg kenje össze a maszkját, csak mert nincs megengedve az sem hogy pár másodperc erejéig letolja. Ez utóbbi még undorító is. Nem tudnám úgy hordani, hogy "belefolyt" az orrom.

2020. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés jogszabályra vonatkozik, nem észszerűségre.
2020. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Krómgyűrű ***** válasza:
87%
Én ingázom vonattal 2-3 órás utakat. Ha éhes vagyok eszek, ha szomjas vagyok iszok. És még élek. Nem tépik le a fejed. Max akkor csináld ha nem jön a kalauz.
2020. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mivel körülöttem 3 utas is elkezdett enni, vettem a bátorságot és én is evésbe kezdtem
2020. okt. 8. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyél nyugodtan, csak kulturált körülmények között tedd, meg ne zavarj vele senkit. Én is szoktam. Egyszerűen a józan ész szerint élek, nem a jogszabályok szerint és kész.
2020. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!