Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest, 3.kerulet, Békásmegy...

Budapest, 3.kerulet, Békásmegyerrol hogy jutok el legegyszerubben Leányfalura tomegkozkekedessel?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre is!

2020. okt. 25. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Google térképen baloldalt a keresésnél - szám. gépen legalábbis a jobboldali részén van egy kis nyíl- ha arra rákattintasz, akkor tudsz útvonaltervet csinálni (beírod a kezdőpontot és a célt) - és ha balodalt a 3 csíkra kattintasz, akkor padig megtalálhatod a variációk között a tömegközelekedést, menetrenddel együtt.

Ha ezt felfedezted, legközelebb egyedül is eltalálsz bárhonnan bárhová :-) - és nem kell arra várnod, hogy ki mikor válaszol itt a gyakorin.

2020. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jovoheten mennék hétvégén, egy lányhoz ugyhogy nem volt sürgős!

Azért irtam ide ki! Hátha van aki opcionálisabb mint én igy ismeretlen városi nyomi! :D

De köszönöm a segítséget! ;)

2020. okt. 25. 15:45
 3/6 anonim válasza:
100%
Békásmegyeren felszállsz a H5-ös HÉV-re. Mész 6 megállót Szentendréig. A Szentendrei autóbusz-állomáson felszállsz a 880-as vagy a 890-es buszra és azzal mész 13 megállót Leányfaluig.
2020. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Na oszt igen kíváncsi lennék rá, hogy ha valaki halat kér és én megtanítom halászni, hogy ne legyen " ismeretlen városi nyomi" - a kérdező szavaival élve - akkor abban ugyan mia jó franc rossz van???

Mi a frászkarikáért kell lehúzni a válaszomat, mert meg akartam tanítani, hogy tud útvonaltervet csinálni és a VILÁG BÁRMELY PONTJÁN egy google térképpel eligazodni - akár Horvátországban van, ahol nem is érti az ország nyelvét vagy Olaszországban, stb.


Vagy tán rosszul írtam? Kedves lehúzkodók, lehet jönni elmondani, miért lett lehúzva.

Basszus, az ember koptatja a billentyűket, fecsérli az idejét, hogy segítsen, azt "sötétben megbújó idegenek" :D meg lehúzkodják, nevüket és véleményüket nem vállalva, Segíteni nem segítenek, de lehúznak.

2020. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

5-ös!

Ne vedd a szívedre ennyire! :)

A lényeg hogy én köszönöm a segítségedet és az a lényeg hofy nekem segítettél, nem pedig annak aki lehuzott ugymond!

Én köszönöm szépen!

Nyilván igy már később nem fogok ilyet kiirni mert már tudom hogy hol, hogy keressem a dolgokat!

De lehet... ;)

4-es!

Nagyon köszönöm szépen a részletes leírást és, igy fogok tenni! számomra is igy tűnt a legjobb megoldásnak! :)

Köszi a segítséget!

2020. okt. 25. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Köszi, kérdező :-)


Igazából nem a lehúzás érdekel, hanem az a mentalitás, ami itt a gyakorin van.

Nem hasznos a válasz? (mert ez a lényege) Aztán miért nem?

Megmagyarázni senki nem magyarázza, csak sunyin lehúzza. Lehet ezt is lehúzni :D


Az nem probléma, hogy kiírtad a kérdést - csak azért írtam le ilyen részletesen, mert én is nagyon sok mindent másoktól tanultam meg - volt, amit itt a Gyakorin :-) - és én ezt szeretném továbbadni :-)

Én sem úgy születtem, hogy tudtam használni a google térképet ráadásul most már eléggé el vannak dugva ezek a funkciók, amik annakidején még szem előtt voltak, könnyedén megtalálhatók.

Na, mindet jót, remélem, fogod tudni sokszor használni - nagyon jó találmány :-)

2020. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!