Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt buszsofőr aki szívesen...

Van itt buszsofőr aki szívesen adna pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Szeretnék buszsofőr lenni, jogsim megvan gki-m nincs ... betett a covid19 a a D-t kifizettem hosszú várakozás után lett vizsgaidőpontom, megcsináltam viszont a gki-ra nincs már pénzem, vagyis úgy van rá, hogy ha mondják, hogy jöhetek 1 hét alatt megcsinálom, nem akarom azt mint a teherautónál, hogy megcsináltam mindent erre " nincs tapasztalatom" és elküldenek a francba.


BKV Karrier portálját böngészem és ott írják ,hogy 1 évet kellene aláírni és kifizetik, az jó mert én úgy is hosszú távra tervezek, Volán ilyet nem ír, régebben írta, hogy vállalat támogatja, de levették azt a zárójeles mondatot.


Itt vagyok BKV oldalán, Óbudai,Kelenföldi,Cinkotai,Dél-Pesti divíziókat írja, hogy választhatok, nos nekem ez tájidegen annyit tudok, hogy hol a Budapest Vajdahunyad utca 42 meg azt, hogy Buda dimbes-dombos Pest pedig nem. Ha választani kell melyik az optimálisabb?


2020. okt. 30. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Buszvezető vagyok. Most akkor mi is a kérdés konkrétan?
2020. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy ha Bkk akkor melyik telephely a jobb. Pl.
2020. okt. 30. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Lakóhelyedhez közelit válassz. Járműállomány tekintetében elég vegyes. Dél-pest a legrosszabb természetesen, használt szarok, (még) jó Conectok, és borzalmas karbantartás. Rendelkezésre állás tekintetében Cinkota és Óbuda vezet, itt vannak általánosságban a legjobb járművek és jó a karbantartás. Kelenföld jó lenne, de ott is sok a használt, plusz a fél garázs használt, ami meg ugye nem a legjobb dolog.


Egyébként a BKV és a VT-Arriva is felvesz nullkilométeres buszosokat, ha megvan a szükséges papír, mert nem fogsz egyből vezetni. Ha bekerültél, egy tapasztalt sofőr mellé leszel "gyakornokként" beosztva, aki majd jelzi a főnökei felé, hogy alkalmasnak talál e . Legalábbis pár éve még így volt, szerintem most is.


Egyébként az Arriván is nyugodtan elgondolkodhatsz, most már a minimálbérre bejelentés is megszűnt, a járműállomány fényévekkel jobb, a fizetés meg minimálisan magasabb.

2020. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszi. Somogyban lakok akkor Dél-Pest van viszonylag közel. :D viccelek albérlet lesz vagy munkásszálló.
2020. okt. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!