Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most jelentkeztem vezető...

Most jelentkeztem vezető jegyvizsgálónak a mávhoz! A felvételi teszt jelenleg miből áll most???

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha van pulzusod, és spontán légzésed: alkalmas vagy.
2020. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos igaza van az 1. válaszolónak. Tesztel nem lesz gondod, kivéve ha szefos vagy.
2020. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl környező országok, Magyarország megyéi, nem mind csak pl a keleti, vagy nyugati. Kis jelzési utasítás értelmezése. Szöveg kiegészítés, leirva a tudnivaló és az alapján a feladat megoldása. Pl a családi kedvezmény 33%, a diák jegy 50%,2 szülő és egy diák utazik 150kmre, mennyi a jegy. S ott van a 33%os és az 50%os kedvezményes jegy ár táblázat amiből ki kell keresni a 150kmes sort. Az orvosi huzosabb. (2015ben voltam orvosin és 2020marciusban mondtam fel mint jegyvizsgálo.)
2020. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélhetőleg az orvosit is túlélem akkor! Elméletileg Szegeden lesz az orvosi vizsgálatom!!A tesztel meg szerintem akkor nem lesz gondom!!
2020. nov. 1. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszten is szoktak kihullani. 3-as jól leírta, mik szoktak lenni, annyi, hogy nálunk egy kis matek is volt (pl. egyenlet). Orvosi tényleg húzós, ott többen kiesnek.

A tanfolyam meg nagyon tanulós, 75% a megfelelt szint és az utasításokat tudni kell.

2020. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Hát majd látjuk mi lesz! Remélhetőleg az orvosin is túljutok majd! Illetve később a vizsgákon!
2020. nov. 1. 11:45
 7/7 Retro Nagi válasza:
Hogy sikerült a teszt? Mi volt benne? Holnap megyek tesztet írni! :D
nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!