Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 4 Metróra hol tudok jegyet...

4 Metróra hol tudok jegyet venni és milyen gyakorisággal jar?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok még életemben nem metroztam de holnap a Podmaniczky utcaba kell mennem kora reggel Kelenföld ről mennek keletibe onnan már sétálnak 20 30 perc Google szerint.

2020. nov. 1. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden metrólejárat mellett, aluljáróban, megállókban van automata. Napközben 2-4 percenként jár.
2020. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak automata van? Metrokban nincs jegypénztár?
2020. nov. 1. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
De van az is.
2020. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kelenfoldon van jegypenztar pont, az aluljaro legvegen, azthiszem őrmező felöli oldalon, talan igy hivjak.De amugy az automatat nagyon egyszeru hasznalni, egyaltalan nem bonyolult, a vonatos automata katasztrofa, na az hasznalhatatlan kb, de a bkk-s, az okes.

Nem minden metromegalloban van jegypenztar, inkabb atuomatak vannak.

2020. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Automatáknál vagy a bkk ügyfélközpontban tudsz venni vonaljegyet.

Ezen megnézheted, hogy hol vannak:

[link]


A Keleti helyett a Kálvin téren szállj le és szállj át a 72-es trolira vagy a 3-as metróra.

A 72-es pont a Podmaniczkyn megy végig, a 3-as metró annyiban jobb, hogy arra nem kell plusz egy jegy, ugyanis metrók között ingyenes az átszállás.

2020. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sétálgatás helyett: bkk futár
2020. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon csúnya poén lenne ha azt mondanám, hogy a metróvezetőnél?? :DDDDD


Kalandföldön az új aluljáróban az Etele térrel ellentétes oldalon van egy nagy pénztár. Ott mindent is kapni


a Podmanicky azért elég messze van... több mint 2 km!

2020. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A sétával nem volt baj igazából jóval egyszerűbb így menni mint kocsival nagyon pozitív a véleményem

a metrorol gyors van ülőhely stb

De kalerek nem is járnak metróra? Vettem jegyet meg pecseteltetem is de ellenőrizni nem jöttek.

2020. nov. 2. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Neha jarnak, de leginkabb az a jellemzo, hogy a metrokijaratnal szoktak lenni, de ezt se mindig. Ez amugy nem valami praktikus (szamomra), mert jol feltartjak a tomeget, es nehezebb kifele haladni, reggelente pedig ugye siet az ember. Vagyis sietne.
2020. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

5.valaszolo a Kálvin teres megoldásod reggel megmentett koszi az ötletet


Nem járt a 4 és metró reggel de mivel írtad hogy ha eljutok a Kálvin tere 3 As metróval majdnem a Podmaniczky N vagyok

2020. nov. 5. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!