Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem lett volna jobb ha az...

Nem lett volna jobb ha az M3-as metró belvárosi szakaszát két részletben újítanák fél?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a Deák Ferenc téren is van fordulást lehetőség.

Pl:

3. ütem: Lehel tér - Deák Ferenc tér,

4. ütem: Deák Ferenc tér - Nagyvárad tér


Kisebb lenne a káosz, az egyik irányból legalább mindig megmaradnak az M2-es M3-as átszállási lehetőség a 4-6 villamos se viszítené el mindkét kapcsolódási pontját a metróhoz.



2020. nov. 6. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsi, véletlenül levéglegesítettem, mielőtt leellenőriztem volna, hogy átírt-e valamit az Android.
2020. nov. 6. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen utasforgalmi szempontból jobb lenne.


Azonban emlékezz, mennyit csúszott az egésznek a kezdése a Tarlós és a kormány közötti húzd meg-ereszd meg játékban. Emiatt időkényszerbe került a projekt, hiszen a 2020-ban záruló uniós költségvetési ciklusban támogatott projektek végelszámolását 2022 végéig kötelező végrehajtani. Ha nem akarja a kormány (és a város) bukni az uniós támogatást , muszáj addig befejezni minden munkát . És ebbe nem fér bele az, hogy külön-külön fázisban dolgozzanak a belső szakaszon.

2020. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, abban az időben vidéki voltam, nem foglalkoztatott, hogy hol újítanak, 3 éve jöttem fel. Utólag jó hogy húzták egy kicsit, mivel újítás előtt jó hangja volt a metrónak, sajnos már vége a korszaknak, változott a hangja a felújított részen szerencsére nem lett csendes, jó lett ez is. Ha nem húzzák, lehet kész lett volna. Tegnap ki is használtam, 5 órán keresztül Nagyvárad tér Lehel tér között ingáztam búcsúztatóul 😊 Hiányozni fog a véletlenszerű vészfékezések, tetszett nekem a megállókihagyások is, olyan zónázó metró jellege volt, becéztem már InterDistrictnek is 😂 InterCity mintára. Kár hogy nem csináltam akkor is ilyet, amikor a régi kék metró búcsúzott, nagyon bánom, egyszer abban bízom, hogy beteszik retró járatnak legalább, annak a hangja mindent visz, szimulátorban is azzal megyek, nem a Pandával. Így sokakkal ellentétben örülök, hogy az oroszokkal üzleteltünk, mert sok hasonlóság van a régivel hangilag is 😊 Gyerekkoromban ha Budapesten jártam, alig vártam hogy metrózzak, pedig csak pár megállót mentünk csak a 2-esen, a 3-ast jóformán a szimulátorban szerettem meg. Gondolkozom is rajta, ha nagyon kezd hiányozni a középső szakasz, akkor Újpestre forgalomba állón fent felejtem magam a Nagyvárad téren, gondolom Kőbányától nem garázsmenetben mennek végig a felújított részen is vagy kocsiszíni meneten a Lehel téren 😊
2020. nov. 7. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
De fura, én meg utálom a metrót, ha nem muszáj sosem szállok fel inkább buszozok, vagy gyalogolok.
2020. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom neked ajánlani (ha eddig OpenBVE-n játszottál, de profi szimulátorra vágysz) a Garry's Mod nevét viselő játékot. Ahhoz tartozik egy fasza metrós kiegészítő. Kb. 3500Ft a játék, onnantól kezdve minden ingyenes :) Ja és 3-as metró is van hozzá.
2020. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!