Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV-csoportnál, Győrben a...

MÁV-csoportnál, Győrben a pályakezdő közlekedésmérnöknek milyen feladatai vannak? Van, aki így folytatta egyetem után az ország bármely részén?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eddig nem tudtam, hogy a MÁV-nál Győrben van ilyen munkakör.

2020. nov. 8. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen terület?

máv-startnál valami, vagy a pályavasútnál?

2020. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Győrben végeztem közlekmérnökként, pályakezdőként kerültem a MÁV-START-hoz.


De valóban nem mindegy, hogy a PV-hez kerülsz vagy a SZESZA-hoz.


A PV-nél mérnökgyakornok leszel, elküldenek forgalmi tanfolyamra, a fél éved ott töltöd el kb. Tehát az állomáson sokat nem fogsz tevékenykedni az elején, amíg nincs forgalmi vizsgád, meg önállósítód.

2020. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem a Startnál van meghirdetve

[link]

2020. nov. 8. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a Pályavasút hirdetése.

Nézd, ha érdekel a vasút, nem rossz. Én nem bántam meg a Startot, sokat tanultam.

2020. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ja így már világos.

beosztanak valami főnök mellé és 2 évig te leszel a jobb és bal keze. (a mondat további részét inkább nem írom le :D)

Aztán majd beraknak valami pozícióba.

Nem tom pontosan mi van ott, én is startos voltam, de a forgalomnál rakás földi halandó számára felfoghatatlan munkakör van :D

Ha a forgalomszabályozással kapcsolatos rész érdekel, akkor menj ide nyugodtan

de ha a műszaki rész, a mozdonyok, stb, akkor nem biztos hogy ez a legmegfelelőbb hely.

2020. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A forgalomszabályozással kapcsolatos rész az a forgalmi szolgálattevo vagy valami más?
2020. nov. 8. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az fszt munkakörhöz pont nem kell állami fősuli, de az állomásfőnöknek kell akihez sok fszt tartozik. vagy akik a végrehajtási utasításokat szerkesztik, vagy oktatók, vizsgabiztosok, technológiai utasításokkal foglalkozó kolegák,


milyen közlekedésmérnök szakon vagy ha ennyire minimálisan sem tanultatok ilyeneket?

2020. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Győrben asszem közlek bscről kredit pótlással lehet menni gépész mscre. Tegyél magadnak egy szívességet és ha fontos az anyagi része az életnek vmint a karrier akkor gondolkozz el ezen.
2020. nov. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
8-as válaszolóval ne foglalkozz. Szegény állandóan írógatja a hülyeségeit a közlekmérnökös kérdésekhez.. Ő is olyan agyhalott ember, aki azt hiszi hogy a gépészmérnökön kívül nincs más jó szakma, amivel lehet jól keresni és karriert építeni. Ennyi erőből akkor mindenki menjen el programozónak vagy villamosmérnöknek, mert Ők nagyságrendekkel többet keresenek a többi mérnök szakmánál...
2020. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csupán 3 közlekes ismerősöm van akiből gépész vált. Szóval azért nem alaptalan. Sőt én azon fizetèsektől sem vagyok elájulva ahol bértábla szerint kapják. De persze igény kérdése. Én 200 ezer körüli fizuért nem mérnökösködnék.
2020. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!