Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestre ha fel megyek...

Budapestre ha fel megyek vonattal szolnokrol akkor onnan hogy jutok el a legkönnyebben a váci utcába az őrtanodába?

Figyelt kérdés
Szóval van Budapesten vagyonőr képzés távoktatásban. Csak kétszer kell megjelenni írásbeli meg szóbeli vizsga. Ugye most én szolnokrol felmegyek Budapestre, hova érdemes érkezni keleti vagy nyugati. És onnan hogy jutok el az őrtanodàba valami Katona József iskola. Soha nem voltam Budapest. Ne nézzetek furán de nem tudom tényleg. Hogy lehet megnézni? Ha fogok egy taxit az drága? Nem tudom eldönteni beiratkozzak vagy sem. Ez miatt.

2020. nov. 13. 11:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még beiratkozni is be lehet online csak a vizgàra kell menni. És megszűnik az okj nem lesz ilyen vagyonőr képzés többet.
2020. nov. 13. 11:14
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Google térkép a barátod.

[link]

2020. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt tudom de én Budapesten belül nem tudok közlekedni
2020. nov. 13. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:

A Budapesten belüli részt is mutatja.

1. verzió: Zuglóban átszállsz az 1-es villamosra (Bécsi út / Vörösvári út felé tartó irányban) és utazol a Göncz Árpád városközpontig, onnan vagy metrózol még 1 megállót Újpest felé a Forgách utcáig vagy sétálsz (kb. 1 km)

2. verzió: A Nyugatiban szállsz le és onnan eljutsz a Lehel térre (M3 metrópótló busszal vagy gyalog) és a Lehel térről az M3-as metróval Újpest felé a Forgách utcáig.

2020. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fegyvervizsgán voltam náluk, célszerű a nyugatiba menni. Ott felszállsz a 3-mas metróra újpest felé. Forgács utcánál leszállsz. Felmész a felszínre azon az oldalon legyél ahol a meki van, és a forgalommal megegyező irányba menj, és ott leszel. Egy kis patak mellet van az iskola. Ha keletibe érkezel akkor 2 metróval elmész a deáktérik, ott átszállsz m3-mas metrópótlóra, azzal elmész Leheltérig ott felszállsz m3-mas metro. És innentől ugyan az.
2020. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy vonaljegy elég, az 350 Ft. Taxival kb. 2000 Ft lenne a Nyugatiból.
2020. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érkezz a Nyugatiba.


Az M3 vagy M14 metrópótló busszal utazz a Lehel térig, erre a pályaudvar mellett, a buszvégállomás felüljáró felőli oldalán tudsz felszállni.


A Lehel térről az M3 metróval utazz a Forgách utcáig, onnan már csak egy rövid séta.

2020. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
kemény vagy mint a fagyott kutya lába.... a világban nem tudsz eligazodni semerre, de vagynőrnek állsz.... szánalmas, szégyen.....
2020. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
#8 szerinted minek áll vagyonőrnek? :D
2020. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
32%

Mikor lesz a vizsgád?


Én is ott csináltam szintén távoktatásba és én is vidékiként mentem.

Én is bénáztam jóval előbb mentem direkt ha esetleg eltévednék időbe odaérjek. :D


Ne is foglalkozz az itt kommentelőkkel, nyilván ők úgy születtek, hogy bárhova odatalálnak elsőre is.

2020. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!