Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki mostanában volt Pesten...

Aki mostanában volt Pesten vasút egészségügyi alkalmassági vizsgálaton, tudna mesélni mik voltak?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, végig olvastam az ide vonatkozó jogszabályt és a kizáró betegségek közül egyikkel sem rendelkezem.

2020. nov. 28. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Van egy kérdőív, amin legjobb tudásod szerint válaszolnod kell örökölt vagy szerzett betegségekről és egyéb tényezőkről amik befolyásolhatják a vezetést (pl, hogy volt-e már, hogy hirtelen váratlanul elálmosodtál, egyébként bűncselekménynek számít hazudni ezen a kérdőíven).

Ha van valami tényező, nem feltétlenül buksz meg az alkalmatossági vizsgálaton, de az orvosnak tudnia kell ezekről a tényezőkről, hogy precízebben megvizsgáljon, esetleg a vezetéshez valamilyen gyógyszert írjon fel.

Minden esetben ezt követi lényegében egy látás és vérnyomás vizsgálat.

2020. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Labor, szemészet, EKG, fül orr gegeszet.. Pszichológia, ja de ez jegyvizsgálo. Hasonló lehet a mozdonyvezető is
2020. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam, közben rájöttem hogy hülyeséget írtam, mert elkerülte a figyelmemet hogy mozdonyvezetői munkakörről szólt a kérdés, én meg sima B-s jogsira írtam a választ...
2020. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!