Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A mozdonyvezetői pszochológiai...

A mozdonyvezetői pszochológiai vizsgálatnál mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön lesz a pszichológiai teszt, és fogalmam sincs mire számítsak. Mennyire nehéz? Sok a buktatója? És milyen vizsgálatok lesznek?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2020. nov. 30. 21:33
 1/6 anonim válasza:
73%

Utána googliztál már?

Nézz körül, hátha találsz valami használható választ a kérdésedre.


[link]

2020. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai vizsgálatnál arra kel számítani, hogy megpróbálják felmérni mennyire vagy normális nyaktól felfelé. Ha teljesen kretén vagy vagy agyilag zokni akkor kiraknak. Ha úgy érzed teljesen normális és átlagos vagy akkor semmi para nincs. Nem űrhajós válogatásra mész...
2020. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyetlen és láthatóan félénk akkor nehéz. Legyél határozott ennyi. Figyelj oda majd mit mondanak, és kövesd az utasításokat.

Lesz személyiségteszt,IQ teszt,meg ilyen masinák, hogy magas hang akkor ezt a gombot, mély akkor azt a gombot kell megnyomni stb.,madzagkötözés, beszélgetés.

2020. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első: utánanéztem, de azt, hogy mennyire szórják itt az embereket, meg hogy mennyire szigorúak, nem igazán tudtam kikövetkeztetni ebből, illetve a tesztek jellegét sem. Köszönöm a válaszaitokat!
2020. nov. 30. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"de azt, hogy mennyire szórják itt az embereket, meg hogy mennyire szigorúak, nem igazán tudtam kikövetkeztetni ebből"


De nem is kell, ez nem matek érettségi bakker. Ott kiderül, hogy nyaktól felfelé alkalmas vagy-e erre az állásra vagy nem. Ha a felmérés alapján nem vagy alkalmas akkor elutasítanak, ha alkalmas vagy akkor meg nem. Ezen teljesen felesleges parázni.

2020. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pénteken lett meg, egy jó tanács: azt csináld, amit a doki mond.
2020. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!