Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamosvezető tanfolyamra...

Villamosvezető tanfolyamra történő jelentkezésnél mennyire szigorú az orvosi vizsgálat és mennyire nehezek a pszichológiai tesztek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


egészségügyi alkalmassági vizsgálat


[link]


Felvételi feltételei

2021. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi gondolom szigorú, mert rövidlátó, színtévesztő, reszkető kezű ember nem vezethet. De a pszichológiai tesztek nem "nehezek", mert ott nem feladatokat kell megoldani, hanem az általános viselkedésedet, személyiségedet tesztelik. Gondolom arra a kérdésre, hogy ha a vágányon keresztben áll egy babakocsi, akkor te A: elgázolod, B: megállsz, tudni fogod a helyes választ.
2021. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Hát azért szerintem nem ilyen primitív a pszichológiai vizsgálat... Én azt hallottam, a pszichológiai része nagyon nehéz
2021. jan. 2. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

"Én azt hallottam, a pszichológiai része nagyon nehéz"


A pszichológiai vizsgálatok lényege a személyiség vizsgálat, amit nem lehet nehézségi fokokban mérni, arra irányulnak a felmérések, hogy az adott személynél hol vannak a határvonalak.

Monotonitás tűrés, stressz tűrés, és a többi vizsgálat egy összetett rendszerbe van foglalva, ha egyet tudatosan ki is játszik valaki, az összest azért nehéz.

2021. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

annyira szigorú, hogy sajáthibás balesetnél ne mondhasd, hogy az orvos átengedett, pedig te beteg vagy...


Egy idősebb, rutinos orvos rád néz, és tudja, hogy érdemes-e veled foglalkozni.

2021. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az pszihiáterről,aki engem vizsgált anno.....azt hittem első látásra,hogy csöves....igénytelen,zsíros haj,görnyedt testtartás,csoszogott,befelé lépett nem kicsit,a cipője féloldalasan le volt járva,és csak motyogott az orra alatt,úgy kérdezett valamit....nem semmi volt..😋
2021. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!