Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Simplepay-ben vásárolt...

Ha Simplepay-ben vásárolt bérletem a telefon hibája miatt nem tudom bemutatni az ellenőrnek, van jogorvoslati lehetőségem?

Figyelt kérdés
Például valamiért nem nyílik meg az alkalmazás, vagy a telefon nem reagál elég gyorsan, vagy sehogy és megbirságolnak. Papíralapú bérlet esetén be lehet menni valahová és bemutatni, akkor nem büntetnek meg. Macerás, de elvi alapon érdekelne a dolog. Köszönöm, minden értékes hozzászóló segítségét!

2021. jan. 4. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan azok a szabályok érvényesek mint a papír bérletre.
2021. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is emiatt nem merek váltani, mert több a macera vele, mintha az automatánál megvenném a papíralapú bérletet. Sosem lehet tudni, hogy mikor történik valami a telefonnal, elég ha leejted és nem kapcsol be/vagy lemerül az akksi stb. Nekem nem ér ennyit az a pár perc, amit megspórolok azzal, ha neten veszem a bérletet.
2021. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként nem ingyenes sajnos az sem, ha utólag bemutatod telefonon, vagy papíralapon.

''Az eljárási díj éves, szemeszterre szóló, negyedéves bérletek vagy ingyenes utazási jogosultságot igazoló dokumentum bemutatásakor 1000 forint, egyéb bérleteknél 2000 forint.'' Így nekem pláne nem éri meg a rizikót, főleg ha nem éppen vadiúj telefom van.

2021. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!