Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszközlekedéssel kapcsolatban...

Buszközlekedéssel kapcsolatban kérem a segítségeteket. Ha applikáción veszek buszjegyet, akkor azt hol tudom érvényesíteni? Minden buszon van leolvasó, ahová oda tartom a mobilt? Hol szokott ez lenni? Minden buszon van ilyen már?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell, hogy legyen. Az én buszomon kint is, és bent is van QR-kód. Ha esetleg nem lenne, akkor a megmutatod a sofőrnek a vásárlási képernyőt.
2021. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az autóbuszon nincs leolvasó. Az a te mobilod. Viszont minden járművön van egy QR kód, azt kell leolvasnod. Aktív internet kapcsolat kell hozzá. Én helyijárat bérletet szoktam venni, ha beolvasom, akkor megjelenik egy random animáció (méhecske, virág, stb.) és azt kell megmutatni a gépkocsi vezetőnek.
2021. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk leírhatnád, hogy melyik szolgáltató melyik járata, mert eltérő lehet a rendszer.
2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3-as, azért olyan nagy eltérések nincsenek az itthon alkalmazott mobiljegyek között
2021. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!