Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugati most menyire van...

A nyugati most menyire van felújítás miatt lezárva? Jegyet lehet venni automatából?

Figyelt kérdés

Vácra megyek majd délután és az lenne a kérdésem, hogy menyire egyszerű most oda a bejutás? Jegyet tudok-e automatából venni apróval?


Soha életemben nem mentem a nyugatiból sehova így teljesen idegen lesz a terep. :/


2021. jan. 20. 08:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell-e nagyon bravúrozni.... A főépületbe be lehet-e menni rendesen?
2021. jan. 20. 08:52
 2/5 anonim ***** válasza:
A csarnokba nem lehet bemenni, le van zárva. A két széléről (WestEnd és Meki felől) lehet bejutni. Ha jól tudom/emlékszem, akkor az automaták valahol a WestEnd melletti bejárat közelében vannak.
2021. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Westend, a Podmaniczky utca és a gyorsétterem felől tudsz bemenni. Automaták vannak, igen.
2021. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Vannak automaták, de általában a többségük rossz. Amelyik látszólag működik, azt sem ajánlom, mert előfordulhat, hogy elnyeli a pénzedet és nem ad jegyet. Ha van jegypénztár, akkor oda menj!
2021. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak mobil (kisbuszos) pénztárak is, meg egy csomó automata, régebbi és újabb típusú is. Nekem sosem nyelte el a pénzem, mert kártyával fizetek, azt meg nem tudja elnyelni, mert csak érinteni kell. Mostanában viszont mobilon veszem a jegyet, úgy 10 % kedvezmény jár, automatából 5 %.
2021. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!