Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Solymárra eltudnék...

Budapestről Solymárra eltudnék jutni taxival valahogy?

Figyelt kérdés

Rendszeresen kell mennem oda Budapestről és sajnos 1 órás utakat találtam, hogy reggel időben beérjek, de így is neccesen.

Eszembe jutott a taxi, mert ők tényleg gyorsan ott vannak Aból Bbe de nem tudom nekik, lehet e Budapestről kimenni egyáltalán?

Meg lenne még egy kérdésem ehhez kapcsolódóan, hogy volánbuszhoz hol tudnék jegyet venni és van ilyen havi bérlet hozzá ha ezzel kényszerülnék menni?



2021. febr. 16. 06:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Volánbuszhoz bárhol tudsz bérletet venni. Sofőrnél, a végállomásoknál, de ahol vannak automaták, ott is tudsz venni bérletet. Én az utóbbit javaslom, én is ott vettem mindig bérletet.


Egyébként Pest megyén belül biztosan elvisznek bárhova a taxisok. Talán azon kívül is, de akkor az rohadt sok pénzbe fog kerülni. Lényeg, hogy Solymárra el fognak vinni értelmes összegeken belül (engem is elhoztak Ürömről).

2021. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm!

Szóval ha házamhoz hívom a taxit akkor mondom neki solymárra vigyen akkor el is visz? ez szuper.

Igen abba belegondoltam, hogy sok pénzbe lenne de legalább kényelemesen beérnék munkába, nem kéne izgulnom hogy lekések valamit azt máris elkéstem főleg hogy valamelyik 1x jár egy órában.

Amúgy szerintetek ciki ha valaki taxival járna dolgozni? Mondjuk csak reggelente, hogy beérjen?

Ja meg mikor illik felhivni a taxit reggel indulás előtt vagy előző nap? hogy szokott ez lenni?

2021. febr. 16. 06:15
 3/29 A kérdező kommentje:

1.Amúgy bkk automatára gondoltal?

ott nem vettem még figyleembe a volán részt.

ja még egy kérdés (bocsii) volán buszon a bérlet a teljes vonalon érvényes vagy kell külön valamit venni ami pl.ha átléptem solymárat akkor kell?

2021. febr. 16. 06:16
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl gazdaságos a taxi, egy út kb 10.000 Ft, attól függően honnan indulsz.


A vonatot ajánlom, a Nyugatiból indul, kB fel óra alatt Solymáron van. Az nem opció?

Honnan indulnál?

2021. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4.Lehetséges, csak annyira nem ismerem igazán solymárt, annak is csak azt a részét tudom ahol busszal jártam régen.

hol áll meg a vonat?

talán jobb lenne, mert nem szeretnék azért ennyit fizetgetni.

BUdapesten a móricz zs.tér van hozzám közel, a kosztolányi, újbuda központ :)

2021. febr. 16. 06:20
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Volán bérletet a volánnál tudsz venni, az Árpád híd végállomáson pl. Onnan indulnak a buszok.

Ha van bkk bérleted, akkor csak Üröm, Solymár közötti részt kell fizetni, kiegészítő bérlettel.


Reggel kifelé nincs nagy forgalom, torlódás, mint befelé. A buszt is meg lehetne fontolni.


Hányra kell Solymáron lenni? Melyik részén?

2021. febr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4.mondjuk nekem még a nyugatihoz is el kéne jutnom
2021. febr. 16. 06:21
 8/29 A kérdező kommentje:
6.6 órára és a 264-es végállomása.
2021. febr. 16. 06:22
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Solymáron kb az Auchan magasságában, az ipari részhez közel áll meg a vonat, gyalog 10 perc onnan a temető kb. Ha Solymár másik végén dolgozol, akkor érdemesebb busszal menni.
2021. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Meg nem szeretnék annyiszor átszállni.

De ha nincs más választás..

2021. febr. 16. 06:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!