Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metró(potlón) tömegnyomor,de...

Metró(potlón) tömegnyomor,de azért bemondjàk,hogy tarts 1,5m tavolsagot?

Figyelt kérdés

Engem nem zavar,hogy tomeg van,nem felek ettol a mubalhetol. Ha meg meghalok,akkor ennyi volt.


De nem idegesito szerintetek,hogy 5percenkent bemondja a metro potlo,hogy tartsd a tavolsagot es 10 centire allsz a tomegnyomorba a tobbi embertol? Szanalmas szerintem.


Kinek mi a velemenye?


2021. márc. 1. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én arra tippelek, hogy automata vezérli a tájékoztatést, amely nem érzékeli a járművön utazók számát. Ha tudsz, tarts távolságot, ha nem tudsz, akkor meg nem tudsz.
2021. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A futár automatikusan mondja be, sofőr nem nagyon tud vele mit kezdeni.
2021. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Meg tudja szakítani a sofőr a bemondást, meg ki is tudja kapcsolni, bár akkor a megállókat se mondja be. A baj az, hogy gondolom nem 45 másodpercenként jár, mint kéne neki. Az északi szakaszon is volt, hogy 3 perc is eltelt mire jött. Mondanánk, hogy a metró is 3 percenként jár, de az hoz 5 busznyi embert, így 80%-os kihasználtságot feltételezve is kevés a 45 másodperces indulás, hát még így hogy nem is teljesül...
2021. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes hozzaszolasokat!


Igen,valoszinu az lehet,hogy a sofor nem tudja kikapcsolni,mert akkor a megallokat sem mondja be.


Engem nagyon idegesit.

2021. márc. 1. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A bemondott szöveg az, hogy "AMENNYIBEN LEHETSÉGES, tartsanak egymástól...".
2021. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Így van, van benne egy feltétel...
2021. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!