Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV vagy Elvira oldalán,...

A MÁV vagy Elvira oldalán, hogy lehet megnézni a jegyárakat?

Figyelt kérdés
Régebben amikor az Elvirán rákerestem két település közti vonatútra kiírta az indulási, érkezési időpontokat, a jegyárat és minden egyéb szükséges infót. Egy ideje a jegyár nem szerepel az Elvirán (elvira.mav-start.hu.) A MÁV oldalán se találom, pedig sokszor kerestem már. Fent van valahol? Hogy találom meg?

2021. márc. 8. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a honlapon kiírja: [link]
2021. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, hol nézed???


Az elvira/máv-start is átirányít egyből ide:

[link]


És ott vannak az árak!

2021. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Elvira már csak a menetrendi információkat támogatja.
2021. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a régi: [link]

itt már csak a menetrend van, árakat nem mutat és jegyet sem lehet venni.


Ha vetted volna a fáradságot és elolvasod a lób..ó betűkkel kiírt információt, akkor tudnád hol kell kerecni az új rendszert:


Tisztelt Utasunk!


Az ELVIRA menetrendi kereső és a hozzá kapcsolódó internetes jegyvásárlási rendszer megújult, ezért ezen az oldalon csak a menetrendet tudja megnézni.

Online jegyvásárlási rendszerünket, az új ELVIRA-t itt találja.


[link]


A régi ELVIRA-ban továbbra is kereshet az eljutási lehetőségek között, a találati oldalon azonban csak a menetrendi adatok fognak megjelenni, árra vonatkozó információk már nem, mint ahogy a jegyvásárlás sem lehetséges már innen.

A régi rendszerben korábban vásárolt jegyeit és számláit itt érheti el.


Üdvözlettel:

MÁV-START Zrt.

2021. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem ezt írja ki:

[link]

[link]

Regisztráció nélkül is megnézhetők az árak?

Pontosan hogy írjátok be az utat, hogy kiadja az árat?

2021. márc. 8. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:
meg kell adni egy utasfajtát. felnőtt, diák, rokkant, stb. ez aapján fogja számolni a jegyárat
2021. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A jegy.mav.hu oldalon kapásból a képen látható hibaüzenet jelenik meg, amint megnyitom:

[link]

Már november óta próbálkozom és elolvastam mindent. Eleinte azt hittem rendszerhiba a MÁVnál. A böngészőm friss. Kizárólag a képen látható "menetrend" gombra tudok kattintani, mert a többi gomb halott, vagy a látható hibaüzenet érkezik. És, ha a "menetrend" gombon beírok utat, nincsen ár ( ha rákattintok a járatokra az árat akkor se mutatja sajnos):

[link]

Nincs lehetőségem utasfajtát megadni, mert "Hiba az utasok betöltése közben" üzenet jelenik meg.

2021. márc. 8. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
CTRL+F5?
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Próbáltam, 2 másodpercre kiírja betöltés alatt, de aztán a helyzet változatlan.

2021. márc. 8. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
böngésző cache és egyebek törlése?
2021. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!