Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A jegyár tartalmazza a pótjegy...

A jegyár tartalmazza a pótjegy árát is?

Figyelt kérdés

Vagy ha éppen IC-vel megyek akkor a helyjegy árát is?

Privátban több infót adnék meg,hogy honnan hova utaznék stb. Több kérdésem is van ezzel kapcsolatban.

Ha nem tudsz kúltúráltan válaszolni, kérlek ne is írj, nem mindenki lehet zseni😅



2021. márc. 8. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan utazást választasz amiben van feláras vonat, akkor abban az összegben benne van minden


Az appban részletezve látod a jegyet.

(az új weboldalon még nem vásároltam, ott nem tudom hogyan mutatja)

2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet #1
2021. márc. 8. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megoldódott-e, de röviden: Ha a mobilos appban, a máv weboldalán vagy egy jegyautomatában kiválasztod hogy melyik járatra akarsz venni jegyet, akkor neked részletezni fogja a rendszer a dolgokat és automatikusan a pótjegyek árával megterhelt végösszeget írja ki. Ha meg egy pultnál veszed és nem vagy biztos benne hogy kell-e pótjegy vagy sem, akkor simán kérdezd meg és segíteni fognak.
2021. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!