Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Már megint mit bsztak el a...

Már megint mit bsztak el a hármas metró déli szakaszán, hogy november óta minden hétvégén pótlóbusz van? :D

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 23:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Semmit. A felújítás alatt álló középső szakaszról kibontott anyagokat szállítják hétvégenként Kőbánya-Kispestre, és ezt az éjjeli néhány órás üzemszünet alatt nem lehet megoldani.
2021. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Igazad van, nekem is eszembe juthatott volna.
2021. márc. 13. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kibontott anyagoktól szerintem mehetne a déli szakasz, legfeljebb kimarad egy két járat a két menetrend szerinti közé ékelődő teher miatt, gondolom azért nem 5 percenként kell egy tehert átküldeni, max óránként 1-2-t. Vagy annyira titkos a szállítmány, hogy egy egyszerű ember nem láthassa meg, ahogy a Népligetnél áthaladó ként átmegy (ha pirosat kap legfeljebb megvárja)?
2021. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Ugyan nem ismerem a metrós forgalmi utasítást, de elképzelhetőnek tartom, hogy a munkavonatok közlekedésének idejére ki kell kapcsolni a harmadik sínt, illetve a munkavonatok a rendes vonatoknál jóval lassabban közlekedhetnek, ami hosszú-hosszú percekre megakasztja a forgalmat. Sokkal jobb ezt úgy tervezni, hogy akkor a hétvége legyen a munkavonatoké, mintha ad-hoc módon fél órára-órára leáll a rendszer.
2021. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!