Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik a buszon leveszik magukró...

Akik a buszon leveszik magukról a maszkot, azok hogy-hogy nem félnek egyáltalán attól, hogy valaki be fog emiatt szólni?

Figyelt kérdés
Nem kötekedés a kérdés, csak szoktam látni sokakat, hogy felszállnak, aztán teljesen határozottan leveszik a maszkot miután leültek. És nem úgy tűnik, mintha félnének attól, hogy valamelyik utastársuk be fog szólni nekik emiatt, nem is szoktak egyébként, soha nem hallottam még hogy beszóltak volna érte. De hogy-hogy nem is félnek ettől egyáltalán?
2021. ápr. 2. 04:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
Én rendes védőmaszkot hordok, úgyhogy pont nem érdekel más mit csinál. Ez a "maszkommal másokat védek" dolog a magyar társadalomban nem működik, ez borítékolható volt már az elején. Értelmesebb lett volna már az elején ellátni a lakosságot védőmaszkokkal, rászorulóknak támogatással, aztán aki nem hordja, magára vessen.
2021. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!