Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vasutas igazolvanyal milyen...

Vasutas igazolvanyal milyen kedvezményekre van még lehetőség az ingyen utazáson kívül?

Figyelt kérdés

MÁV nak dolgozom pár hónapja nem régóta van még a fényképes igazolvány úgy értesültem járnak meg bizonyos kedvezmények egyes udolohelyeken és setahajokon a Balatonon és a Dunán de a részleteket nemtudom.

Azért is kérdezem milyen egyéb kedvezmény van és hol.



2021. ápr. 21. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1: [link]

2: [link]


Hát én már rég voltam vasutas és sokat változtak a szabályok, úgyhogy inkább a humán óügyfélszolgálati irodában kérdezd meg, hogy pontosan miféle jogok tartoznak hozzá.

Annó a Bahart és a Mahart hajóin is lehetett velük utazni ingyen - ma már ez lehet hogy nincs.

Igényelhetsz FIP jegyet amivel tudsz külföldre is ingyen utazni (korlátorott számban)

Ha kerékpárt viszel akkor már az új (kártya) igazolványokkal fizetős, viszont vehetsz balatoni, tisza tavi, vagy fertő tavi bringajegyet és 400 forintért viheted a bicajt egész nap. A kaller meg nem tudja megmondani hogy nem a Balatonhoz mész, mert jegyed ugye nincs amire rá lenne írva, hogy hova tartasz! - Ezt egy kalauz kolléga mondta annó míg a máv-nál dolgoztam.


De mégegyszer mondom: Humán ÜSZI-be menj be, ott a csajok mindent is tudnak és az aktuális infókat tudják mondani! Vagy hívd fel őket.



Ha küldölfi utazást tervezel keresd meg az Explorer Vasutas Világjáró Klubot!

2021. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!