Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kőbánya kispest vasútállomásró...

Kőbánya kispest vasútállomásról hogyan jutok el a 11 kerületbe a legegyszerübben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, melyik részére szeretnél pontosan eljutni. Vannak közvetlen vonatok is Kelenföld vasútállomás felé, arra is jó a Budapest-bérlet.

E mellett az M3-as metróval (ill. a Nagyvárad tér után M3 metrópótlóval) át tudsz szállni a 4-6-osra a Corvin-negyednél, a 47-49-re a Kálvin térnél, ill. az Astoriánál a 7-es buszra, ezek is átvisznek a 11. kerületbe, de mivel a Nagyvárad tértől most metrópótló jár, még akár az is egyszerűbb, ha a Népligetnél átszállsz az 1-es villamosra, az is átvisz.

2021. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Pér lehetőség:

3-as metróval Kálvin térig, onnan 47-es villamos vagy 4-es metró.

3-as metróval Ferenc krt, onnan 4-es vagy 6-os villamos.

2021. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal Kelenföld állomásig. Aztán onnan a kerület szinte bármely része elérhető.
2021. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Konkrétan hová? Nagyon nagy a xi.kerület!


Amúgy futar.bkk.hu vagy google maps útvonaltervező!

2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Most köki kelenfold között kevesebb vonat van. Pontosan nem tudom, nem néztem utána. De az is egy megoldás hogy atmesz vonattal Zuglóba és onnan 7essel vagy 8e vél. Kelenföld. Attól függ hoglgy hova mész. Vagy leszallsz keletiben és ott a 4es metró
2021. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
S36-os vonattal Kelenföld vagy Albertfalva vasútállomásig, vagy G43-assal Kelenföldig. Onnan M4-es metróval percek alatt elérhető a Bikás park, Újbuda-központ, a Móricz Zsigmond körtér vagy a Szent Gellért tér. Persze minden csak attól függ, hogy melyik részére mész a kerületnek. Lehet olyan is, hogy jobban megéri BKV-zni.
2021. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

#5

Nincs kevesebb vonat, csak a szegedi IC-k mennek Kelenföldre (és vissza az S36 menetrendjében), de ugyanúgy igénybe veheted Bp.bérlettel.


Egyben ez a #6-osnak is szól most amíg le lesz zárva a Nyugati ne keressétek az S36-okat Kelenföld és Köki közt.

2021. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
#6 vagyok. Rendben, köszi az infot! :)
2021. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Helló újra a 6-os vagyok, mire a sok lepontozás? Amikor a valós tényeket közöltem..mindenki megnyitja a MÁV oldalát ottvan...csak gondoltam segítek (de ezek szerint van akinek ez fáj, de akkor nyugodtan szólhat hozzászólásban)
2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom #7 vagy, de igen. Mindenkinek mondom én is (#6), hogy az S36 és a szegedi IC is Kelenföldről indul.
2021. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!