Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcról Budapestre melyik...

Miskolcról Budapestre melyik vonatot válasszam? Többféle megy és olyan kéne ami normálisabb utazóközönséggel megy és nem tömegvonat és a 2 órás időtartammal közlekedik. Nem voltam még így Miskolc-Budapest között.

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 07:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik InterCity
2021. júl. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehetne ennél részletesebben 1-es? Melyik? Nevük is van ahogy néztem. Olyan kéne ami kényelmes, gyors, c-mentes és klímás.
2021. júl. 19. 07:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Te tudod mikor akarsz utazni, annak megfelelően választhatsz vonatot.

Az InterCitykre kötelező a helyjegy, amiért nem adnak ugyan luxus szolgáltatást, de klíma, wifi elvileg van mindegyiken, és van egy bizonyos réteg, aki inkább utazik "sima" járatokon, ami olcsóbb, és nincsen rajta biztonsági szolgálat sem

2021. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem elég ha nem ordibálnak a tudjuk kik, volt egy rossz élményem kelet magyarországi vonalon régen és nem akarok újra ilyen.

Tehát IC-t kell keresni és ennyi? De ezen belül? Többféle is van melyik a legjobb?

2021. júl. 19. 07:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert más az IC-k neve még ugyanazt a szolgáltatást nyújtja, úgyhogy tök mindegy melyikkel mész. Én gyakran utazok ebben a viszonylatban.
2021. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De érted melyik a legjobb utazóközönség, legjobb vonat típus?


Van egy 195 Hernád-Zemplén és egy 656-Kócsag amiket nézek. MElyik a jobb?

2021. júl. 19. 07:37
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Ezek közül mindegyik jó. Mindegyik ugyanaz a kocsikat tekintve és ugyanazok a jobbágyok is ülnek rajtuk.

Egyetlen esetből pedig ne általánosíts!

40 éve vonatozom és még sosem volt komolyabb balhéban részem... Pedig jártam Ózdon is többször, Miskolc környékén is, Záhony környékén rengeteget.

2021. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is várható különbség én akkor Mezőkövesdről jöttem és az szerintem a Salgótarján ( Sárospatak? ) irányából jövő 'sima' vonal lehetett.


Ez meg egy IC másik irányból, biztos nem ugyanaz, már az árak alapján sem.

2021. júl. 19. 09:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvira.hu

Bármelyik IC kultúrált.

2021. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!