Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megteheti ezt egy jegyellenőr?

Megteheti ezt egy jegyellenőr?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból kérdezem, mivel nem találtam erre vonatkozóan semmi információt. Ma leszálltam a troliról, már a járdán álltam és indultam volna a dolgomra, mikor odaugrott az ellenőr, mutatva a kártyájára, hogy mutassam a bérletem. Bemutattam, sosem bliccelek, mivel édesapám buszsofőr, így ilyen bérletem is van. Érdekelne, hogy mennyire szabályos ez, hogy már rég nem a járaton vagyok, mégis elkéri. Próbáltam keresni valamiféle ellenőr szabályzatot, de nem jártam sikerrel.

2021. aug. 31. 12:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem.
2021. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Miskolcon ezzel szórakoznak. 2 ellenőr van fent, akik próbálnak végig menni. A megállóban meg a màr leszállt utasokat ellenőrzi 2 másik ellenőr.
2021. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, te meg továbbsétálhatsz.
2021. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha úgy vesszük, ő ugye mindössze azt ellenőrzi, hogy jogosan használtad-e a buszt egy pillanattal ezelőtt, mert most ha lát leszállni, akkor nyilván ez érthető

de egyébként nem tarthatna ott meg semmi, tehát ha te azt mondod, hogy hagyjon békén azt csá, akkor semmi eszköze nincs (elméletben legalábbis) arra, hogy ott tartson

2021. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es, igen, én is ezt hallom mostanában Szegeden, de még nem tapasztaltam egészen idáig.
2021. aug. 31. 14:55
 6/6 anonim válasza:
Meg kell mondani, hogy ez erre vonatkozik. Egyébként nem is vehetnék ki a kezünkből, azt csak a rendőr teheti meg.
2021. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!