Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lesz kész a hármas...

Mikor lesz kész a hármas metró megyeri szakasza?

Figyelt kérdés
Annyit találtam, hogy 2020 végén lezárult az engedélyeztetés, de azóta semmit, meg nem is látszik, hogy dolgoznának.

2021. szept. 4. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát én inkább nem szeretném, hogy ide kihozzák Kápra. Annyi tróger lenne itt hirtelen mint általában egy metróállomáson.
2021. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég lenne csak Rákospalota-Újpestig kivinni, és Kápmegyeren végre építeni egy vasútállomást. Aki a Nyugatiba vagy azon túl utazik, annak a vasút csak gyorsabb lehet, mint a metrózás, aki meg a Nyugati és Újpest között utazik, annak meg ott lesz már így a vasút+metró, a villamos, meg a buszok is.
2021. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi már úgyse fogjuk megérni.
2021. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
9999 december 31
2021. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minél később. Vannak más területei is Budapestnek, ahol nemhogy metró nem jár a kerület széléig, de még busz se igazán.
2021. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy, hogy nem prioritás. Káposztásmegyer kötöttpályás kapcsolatát a vasút , villamos és a mostani metrószakasz együtt remekül tudná biztosítani, ehhez a vasútállomás nyilván még hiányzik.


Azt pedig nem érdemes benyalni, hogy valamit “terveznek”. Amíg nincs mögötte konkrét finanszírozási forrás, tehát nem arról cikkeznek, hogy milyen pénzből mikorra fog megépülni , addig nem érdemes beleélni magadat - akkor sem, ha a tervezés nyilván egy fontos lépés a megvalósítás felé.

2021. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mihez lett megálmodva a káposztásmegyeri metró? Egy kétszázezres, Pozsonyliget-szerű lakótelephez, ami Dunakesziig ért volna, de a tizede se épült fel, mert jött a csodás rendszerváltás, és leállították. Azóta meg már mindenféle bevásárlóközpont meg ipari park kilométerekre szétszórva a helyén. Az a falatnyi lakótelep (Pl. Újpalotánál vagy Békásmegyernél 3-szor kevesebb lakás), már megbocsáss, örül, ha a háromszor ritkábban járó négyszer kisebb utasterű villamosát kitölti valahogy... ha épp nincs az Umszkiban ki/becsöngetés, nem épp a legkihasználtabban. Be lehet mindig dobni ezt a metró-témát, ha a helyi politika keresi a saját hasznát, csak sajnos a realitás elég messze van tőle. Összetehetnénk a kezünk, ha a metró legalább a MÁV-állomást elérné. Ha megháromszoroznák az agglomerációs forgalmat, akkor lehetne kezdeni valamit a metróval, de 15 ezer lakásra nem épül metróvonal sehol a világon, ezt tegyük tisztába.
2021. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs is rá szükség. Nem olyan rossz itt a közlekedés.
2021. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem mostanában annyi biztos.Vonatra szerintem itt nagyobb igény lenne.
2021. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!