Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy 8 éve használok volánbuszt, és ez alatt semmi fejlőés nem volt? Ugyanazok a szar buszok, légkondi nuku, és 70 ember van bepasszírozva az 50es buszba?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Régen 30 évig volt ugyanaz.
2021. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szakaszon. Mert Borsod megye legutolsó két faluja között normális. De nálunk pl Bp-Pécs vonalon rengeteg az új busz.
2021. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig csak 70 ember??? Már régen legalább 80-nak kellene heringeződnie.
2021. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy te azt hiszed, ha ennyire idegbetegeskedsz ezen, akkor minden jobb lesz.
2021. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegbtegség miatt kiesik, akkor n-1-en lesznek a buszon! és homeschool alatt is kevesebben voltak.
2021. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az önmagában is fejlődés, hogy 8 év alatt nem romlott!
2021. szept. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Láttál / éreztél manapság valahol fejlödést ?
2021. okt. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, csak magam körül érzek fejlődést, mert jó munkám lett, illetve a szüleimnek is eléggé megnőtt a fizetése 8 év alatt. De azon kívül hogy mi jobban keresünk, változást nem látok.(illetve max néhány magánvállakozásnál ahol mindig újítanak valamit)
2021. okt. 6. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ùgy értettem, hogy a buszoknál nem látsz javuló tendenciát. A MÀV-nál, a hajóközlekedésben, útépítésben, csatornázásban... stb... igen ?
2021. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálunk most új buszok vannak, de az ülések valami kibírhatatlanok, mert a tervezési testmagasság kb 150cm-nek tűnik a háttámlákon. A 180 centimmel nem tudok rajtuk úgy ülni, hogy ne fájna a hátam.

A fűtés légkondi mellett is ment egész augusztusba, kompenzálásképp pedig az északi jeges szeleket szabadítják az ember nyakába. Lehet persze, hogy nekem a szar is keserű, de az agyonhangoztatott "kényelem" terén, amivel beharangozták ezeket az új buszokat jelentős visszalépést tapasztaltam, mert kb a két legfontosabb kényelmi elemet sikerült nekik valahogy elcseszni. Kívánom a kedves tervezőmérnököknek és a beszerzés agytrösztjeinek, hogy napi kétszer másfél órát ők is ilyen buszokon töltsenek az elkövetkezendő 15 évben, mert a buszbeszerzéseink eddigi ütemét nézve, legalább addig ezek lesznek és már most útálom őket.

Ennyit az új buszokról.

Bocs a panaszkodásért, még nem szoktam le róla.

2021. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!