Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jövő nyáron is lesz vajon...

Jövő nyáron is lesz vajon Splitig közlekedő Adria IC?

Figyelt kérdés
Idén szeptember hányadikáig közlekedett?

2021. szept. 19. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan lesz, szeptember elejéig szokott közlekedni. Tavaly maradt csak el, mert ment a propaganda, hogy ne utazzon senki se külföldre nyaralni. Az Adria IC mellett idén a Regiojet is van, az hónap végéig közlekedik hetente háromszor. Jövőre még képlékeny az RJ, mivel arányaiban nagyon kevés magyar utazott vele, lehet, hogy jövőre nem éri már meg nekik behozni Budapestre és ezzel 2-3 órával növelni a menetidőt.
2021. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképpen MÁV-ban gondolkozok jövőre. Megláttom milyen ajanlatuk lesz 2 személynek egy 2 személyes háló fülkébe. Idén nagyon jókat hallottam erről a vonalról. Ha esetleg drágánnak találom,vagy nem lesz ez a jarat, akkor marad a repülő.
2021. szept. 19. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
A vonat és repülő két külön világ. Én élvezem a vonatban a vacsorát az étterem kocsiba, az hogy aludhatok :D
2021. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Az Adria jó kihasználtsággal futott, nem látom okát, hogy miért ne menne jövőre is.


A Regiojet valóban nem hozott szép számokat, de szerintem van még tartalék a marketinggépezetükben, ráadásul látva az Adria népszerűségét, van még hely néhány vonatpárnak ebben a relációban . Csak jól kell hirdetni és taktikázni az árakkal.

2021. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Újból ki lett emelve a kérdés, azóta már az új menetrendi évben járunk, de többet szerintem nem tudunk róla mondani, mint korábban. Jelenleg nincs még nem ismert a nyári menetrend, a MÁV oldalán mindenesetre továbbra is ott van a jegyár a spliti vonatokra.

Tavasszal lesz érdemes figyelni.

2022. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!