Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem bunkóság az a buszon...

Nem bunkóság az a buszon amikor valaki 10 percet szarakodik a jegy/bérletvásárlással, és ezzel feltart mindenkit?

Figyelt kérdés
Mert addig áll a busz és ott szarakodnak 10 percet elől a sofőrrel. Nem bunkóság húzni mások idejét?
2021. okt. 6. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit
2021. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy kicsit az. De addig örülj, míg ez a legnagyobb problémád.
2021. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi erővel már megszületni is bunkóság.
2021. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereket én sem értem. Mondjuk a jegyvásárlás még oké, bár nem értem, hogy némelyeknél mi tart annyi ideig, engem a sofőrök kb. fél perc alatt szolgáltak ki, amíg jegyet vettem, de tudtam is, hogy hova akarok utazni, mutattam a diákot, és pénz is volt nálam nagyjából kiszámolva, nem ott szedtem össze apróból.

De bérlet? Miért nem veszi meg előző nap a bérletpénztárban? És tipikusan azok vesznek a buszon bérletet, akivel előző nap együtt vártál a buszra a városban a központi buszmegállóban.

2021. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
89%
Nem bunkóság, aki nem utazik végállomásig, az nem biztos, hogy meg tudja venni pénztárban a bérletet.
2021. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Le kell lökni őket a buszhról
2021. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit, de hát ha egyszer béna....
2021. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt imádom mikor ezer helyen ki van írva hogy automatából vagy pénztárból KELL előre megváltani, a sofőr nem is tud jegyet adni abból a megállóból, de mégis beáll a busz elé a sorba, felmászik a sofőrig és ott "szembesül" vele hogy előre kellett volna váltani
2021. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy egy anyuka a lányával szarakodott előttem az automatánál (egyszem az állomáson, este volt már, jegypénztár zárva, kártyámon nem

volt pénz) és mögöttük többször is tettünk megjegyzést hogy basszus nem lesz jegyünk. 10 perc után összevesztek, majd közölte anyuka a lánnyal, hogy na jó akkor majd te megveszed holnap reggel magadnak, és elsétáltak. Mi ott kb 10-en mögöttük baromira ki voltunk akadva.

Nem is lett jegyünk, elmondtuk a kalauznak, hogy miért nem, legyintett és továbbment.

2021. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés dolog, de mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy mi akadhat ilyenkor meg?
2021. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!